Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gonosz dolog volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gonosz dolog volt lefeküdni vele, hogy féltékennyé tegyem a srácot?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki tetszik nekem, de csak barátok vagyunk. És én meg direkt előtte flörtölgettem a másik fiúval, aki folyton nyomul és bepróbálkozik, és le is feküdtem vele, hogy hátha ezzel féltékennyé teszem.

Ti mit gondoltok erről, nagyon gáz dolog? Nem akarom, hogy a másik fiú azt higgye én akarok valamit tőle, csak mert lefeküdtünk...

L/22


2016. dec. 21. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja nagyon gaz
2016. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem. Ez teljesen logikus, jól tetted.

Így legalább tudja a fiú, hogy ribi vagy. Soha nem fog összejönni veled. A másikkal meg összejárhatsz k3felni. 😑

2016. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ostobenkó ribizli vagy ,gratulálok hozzá.
2016. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyenek utan oszinten azt varod, hogy barmelyik ferfi is komolyan vegyen teged, mikozben masik faszi kurogat teged, hogy te feltekennye tedd ot? Komolyan? Arra kell teged is hasznalni, amire valoak a lyukaid... tobbre nem, mert te sem veszed magad komolyabban.
2016. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is lefeküdhetsz, akkor duplán lesz féltékeny a srác:)

Utána kinézel még pár falut és azok is féltékennyé teszik a srácot.

2016. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez most vagy provokáció.....vagy egy kib @szott nagy ribi vagy... :O
2016. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kamukérdés.... Ha nem, ribi vagy!
2016. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Női logika : Tetszel, ezért mással dugok most egy jót.
2016. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű kamu.. néphergelő..
2016. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy: "intelligens ember módjára cselekedtem?". Tehát, van egy fiú, akit szándékosan megbántottál. Van egy másik fiú, akiben hiú ábrándokat kelthettél és mindezt sikerült úgy megtenned, hogy magadból is egy ribit varázsoltál. Gratulálok, rendkívül felelősségteljes gondolkodás, igazán büszke lehetsz magadra!
2016. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!