Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkepzelheto olyan kapcsolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkepzelheto olyan kapcsolat, ahol nem kell szexelni?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy nekem eleg a napi 1-2 maszti, es nem akarom lefarasztani magam dugassal. Randik, szerelem meg minden lehetne, azt pedig nem bannam, ha massal fekudne le a baratom.


Ilyen lehetseges szerintetek? Huszoneves no vagyok.


2017. márc. 29. 03:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen kapcsolatot keresek èn is,minek az a csunya szex,kicsit elmorzsolunk egy kis masztit azt megy mindenki a dolgára,èn imádnálak..:-D
2017. márc. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez mégis mire jó? A jó kapcsolat alapja a jó szex. Tudnál szeretni valakit aki mással dug? Érdekes gondolat...

F 40+

2017. márc. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ramone ***** válasza:
68%
A jó kapcsolat alapja nem a jó szex... Az csak grátisz szerintem... :)
2017. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha mind ketten Aszexuálisak vagytok és egyokőtök se akkor gyereket. Akkor igen. 23 L
2017. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez nekem nagyon gyanús. Elképzelhető ilyen kapcsolat, de azt nem szerelemnek, nem párkapcsolatnak hívják. Az ember a barátjával is találkozhat, de azt nem hívjuk randinak, és nem tudom, mire gondoljak a "minden más" alatt. Szerelemben egymásra, egymás testére, egymás érintésére, a minél közelebbi testi kapcsolatra, a szexre természetes módon vágyunk, ráadásul kizárólagos módon. Abba nem fér bele egy harmadik, különösen nem úgy, hogy szex csak azzal a külső harmadikkal legyen.

Aki már próbálta, az tudja, hogy a maszti nem pótolja a szexet, közel se lehet olyan érzéki és kielégítő. A párom tud egy csomó olyan dolgot tenni velem, amit én magamnak nem tudok megzenni, és ha már jól ismeri a testemet, akkor ugyanolyan gyorsan a csúcsra juttat, mint masztizáskor. A dugás csak egy ezek közül, és rengeteg nőt nem is elégít ki teljesen.

Szerintem a kérdező gondolata egy, a csiklójánál fixált, ügyetlen párral megvert nőben merült fel, aki még nem élt át a partnerével igazi, lábremegtető, sikolyos orgazmust.

2017. márc. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szexelni nem KELL...azt kívánni lehet, de nem kötelező. Ha neked kell szerelem, randi, stb. de nem kívánod a partneredet, akkor az nem is párkapcsolat! Az valami fura " barátságszerű" izé. Ilyen szerintem nem működőképes.
2017. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves Ramone! Hogy a jó kapcsolat alapja nem a jó szex? Ó dehogynem... Feltéve hogy párkapcsolatról beszélünk és nem 80 felettiekről! Szex nélkül csak barátság egy kapcsolat! Főleg úgy hogy az egyik felet nem zavarja az sem hogy a másik félredug!
2017. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt döntse el mindenki maga mit jelent számára a szerelem ok? am keress aszexuális partnert.
2017. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramone ***** válasza:

ma 09:17


Nem értek egyet... Hiába lehet jó a szex egy nővel ha csupán ennyit tud felmutatni... Szerintem a közös programok és közös problèma megoldások a komorumisszum készség illetve a másik felvállalása és maga a felelősség érzet fontosabb mint a szex...

Ha lenne egy olyan nő aki hajlandó megismerni aki elviseli a zizijeimet akivel lehet közösen építeni a közös jövőt és mindemellett humoros és nem buta és legfőképp hűséges... Ezek a tulajdonságok mellet pont lesz*rnám hogy jó e a szex vagy nem... Mert attól válik jóvá igazán egy szex nemcsak testileg de lelkileg is hogy szeretem a másikat... Szerintem

2017. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ez önzőség a részedről. Nincs időd / nem akarod lefárasztani magadat a szexszel, de elvárod, hogy ő soha ne csinálja mással se. Erre találták ki a vibrátorokat, egy hús-vér férfi igényli a másik szeretetét, "úgy is".
2017. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!