Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha a párotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a párotokkal veszekedtek akkor van kedvetek még utána szeretkezni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 05:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem értem a nőket.


kérdező, jól esik hogy játszik veled? :D

2017. márc. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Változó. Jó a békülős szex, de nem mindegy milyen vita előzte meg. Ami durván személyeskedő vita, annál nem igazán kívánom meg a párom. 27/F
2017. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írta az elottem író. Az esetek tobbségében simán kívánom utána is. Az a fajta vagyok, akin hamar átmegy. Képes vagyok pár perc után tultenni magam rajta. Hozzátartozik, hogy szinte mindig kivánom a nomet. AHogy írta a srác itt elottem, csak egy egy nagyon durva, személyeskedo vita után nem kívánom rogton. AMibol évente ha van egy. De akkor is elég fél, max 1 ora.

26F

2017. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy istenigazából összeveszek a párommal,nemhogy szexelni,de még beszélni sem beszél velem.

Viszont én nem vagyok haragtartó. Igaz,hamar felbosszantom magam apróságokon,aztán elkezdek tombolni,de pár perc múlva kb már arra sem emlékszem,hogy mi váltotta ki. És folytatom a dolgom,mintha misem történt volna.

22L

2017. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha én felhúzom a barátomat akkor rá egy 10-15 percre nagyon keményen megrak. Ez ellen nem tudok mit tenni, de már kezdek hozzászokni:)
2017. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!