Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz 18 évesen 41 évessel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 18 évesen 41 évessel egy éjszakás kalandba keveredni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 13:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%
Igen, eléggé az. Amúgy, ha neked nem lenne gáz, akkor nem tetted volna fel a kérdést.
2017. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
34%
Most töltöttem a 45-öt. Velem is bonyolódhatsz :D
2017. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy gáz, egyáltalán nem az
2017. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
76%
Ha kívánjátok egymást nem gáz, a kor csak egy szám. Hosszú távon lehetnek problémák de rövid távon csak tanulhatsz:)
2017. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 SubriJózsi ***** válasza:
47%
Na, ha megtörtént, mesélj csak ! :D
2017. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem gáz a nagy korkülönbség. (Én sohasem szerettem, az 'apámkorabeli' nyomulókat mindig pattintottam.)

De azt mindenki maga dönti el, (különösen 18 felett), h. kivel jár/kavar. Még akkor is, ha nem biztos, h. helyesen mérlegel!


Ha nem veszel rossz néven egy-két tanácsot:

Mondj mindig nemet, ha bármilyen 'kis dolog' zavar a másikban, ill. 'furcsa' megérzésed v. bármi ellenérzésed van a másik felé, v. egy belső hang azt mondatná veled, h. 'inkább ne'.

Jobban jársz, ha szelektálsz, mert pasiból van elég. Viszont, ha 'mindenkinek' lefekszel (gondolom, egyébként nem), esetleg sérüléseket, fájdalmat, megbántottságot, megalázottságot kell elszenvedned.

Olyannal tedd csak meg az első lépéseket (az első randi, kézfogás, csók, stb.), akivel, - ha behunyod a szemed - látod magatokat 50 év múlva. Ha nem ilyen az illető, akkor felejtsd el, mert az egész céltalan. Nem kell a skalpokat gyűjteni, a minőségre menj. Akiről már az elején süt, h. vmi. defektje van, az felejtős. Bármilyen jó is pl. a csomagolás.

Egy barátnőmnek mostanában ment tönkre a házassága, azóta elég sok férfivel (?) randizott. Kicsit (sztereo)tipizálta őket, nagyon megdöbbentem attól, amit hallottam:

1. megállapítás: a 40 körül (+-5 év) jó/normális pasik nem szinglik, ott mindig van valami (nagy dolog) a háttérben.

0) viselkedésbeli hiányosságok: neveletlen, udvariatlan, szexista, hímsoviniszta, kirekesztő, káromkodó bunkó paraszt

a) mégsem szingli - kapcsolatban/ házasságban él...

b) még nem volt egy normális, hosszabb, tartós, kapcsolata sem - ez ilyen korban elég beszédes

c) nincs önálló akarata, még mindig 'anyuci pici fia'. Ízlése, döntései, véleménye> mint a 20-30 évvel idősebb (esetleg nyugdíjas) anyukájáé...

d) főállásban arra utazik/ abból él, h. nőket húzzon le, kopasszon meg anyagilag

e) alacsony szellemi szinten van - sötét agyilag, tanulatlan, műveletlen, egyszerű mint a faék

f) igénytelen - tisztálkodás terén (büdös, korpás, lábgombás, szuvas fogú) :(

g) igénytelen fizikálisan - testileg majd szét folyik, és ez neki így jó is, ill. azt gondolja, h. az teljesen normális, ha egy ffi.-nek 38 évesen pohos, sörhasa van, 'hörög', alig kap levegőt, ha 2 emeletet fel kell sétálni. Aki sportol, meg hülye, de őt azért fogadjuk el olyannak, amilyen, mert egyébként neki is a csinos nők tetszenek...

h) szociális analfabéta, nulla társasági/ kulturális tapasztalata, igénye - munka után lövöldözős játékkal tölti a délutánt, estét, éjszakát

g) testi fogyatékos, súlyos betegsége van ('kivezetős' széklet, vese-dializált, erősen mozgáskorlátozott) /bocs, de nem ingyen ápoló szeretnék lenni fél életemben/

a) mentális beteg: szkizofrén, birtoklási/ üldözési mániája van, bipoláris személyiség, agresszív 'állat', stb.

2017. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
96%

26-os ..tanácsadó irodát is nyithatnál igaz tanácsaid ?

Ha jól érezték magukat akkor mi a baj? Nem esküdtek örök

hűséget, tapasztalatszerzésnek meg jó.

2017. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
12%
Ha a férfi 41 éves elég gáz…
2017. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
34%
Nem érzed, hogy gáz? Nem igaz, hogy nincs a saját korosztályodból fiú, akivel együtt lehetnél... 15/f
2017. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
50%
Az meg, hogy családja van mellette és úgy kavar veled, az még gázabb... Én a történetben csak a kislányát sajnálom, hogy ilyen ember neveli fel, szánalmas.
2017. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!