Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jelentkezik a csaj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik a csaj? Egy hirdetési oldalon megismertem egy nagyon jó csajt, akivel megbeszéltük, hogy alkalmi szexért cserébe anyagilag támogatom. Alábbiakban folyt. Köv.

Figyelt kérdés
Megtörtént a találka, viszont annyira felizgultam rá, hogy nem állt fel a farkam, nem tudtam megdugni. Szerencsére azért sikerült szopással és kiveréssel csodásan elélveztetnie utána. Utána még kicsit beszélgettünk, majd rendeztük a piszkos anyagiakat, hazafelé részben együtt utaztunk, jól elbeszégettünk és még ölelkeztünk is. Megbeszéltük a folytatást is, természetesen a továbbiakban is támogatással. Másnap írtam neki két sms-t, azóta se érkezett válasz. Én úgy gondolom, azt tapasztaltam, szimpik voltunk egymásnak, ráadásul ő anyagi szempontból még rá is szorulna egy kapcsolatra, tehát ezért sem értem, miért nem akarja folytatni..

#szexkapcsolat #alkalmi partner #hosszútávú szexkapcsolat
2017. ápr. 2. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Felmondta a szerződést.
2017. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ramone ***** válasza:
100%
Mert el kellett játszania hogy szimpi vagy különben nem tejelsz de amint lehetett kitörölt az èletèből
2017. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Kapott egy jobb ajánlatot egy jobb pasitól!
2017. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3/3 ez könnyen lehet, erre gondoltam én is. De eleve mondtam is neki, hogy havi szinten mennyit tudnék tejelni, akkor speciel azt mondta, hogy ez teljesen okés.

Nem fizettem volna azért olyan keveset. Nyílvánvaló, hogy egy 25 éves jó csajért ebben az esetben azért tejelni kell.

2017. ápr. 2. 11:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Most már csak azt sajnálom, hogy nem tudtam megdugni. De sajnos nem sok ilyen jó nőt kaptam életemben, ezért is blokkoltam le.
2017. ápr. 2. 11:58
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Szánalmas vagy! :D N
2017. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Kamagra zselé és lehetsz bármennyire izgatott, akkor is állni fog a zászló (a zselét lenyelni kell). Nálam bevált.
2017. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7/7 Nagyon köszönöm az infót! Legközelebb ha összejön egy ilyen, alkalmazom a dolgot. :)
2017. ápr. 2. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Mennyit ajanlottal neki? Én is ilyesmivel foglalkozom tehat ezutan mar fogom tudni amiatt razott e le
2017. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9/9 Elsőre egy tizest, hosszútávra már többet.
2017. ápr. 2. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!