Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudtam eddig elveszteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam eddig elveszteni a szüzességem.25 eves leszek lassan. Menjek el egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul, csak két hibám van: 1 alacsony és vékony vagyok (sokára értettem meg, hogy ez mekkora hátrány a lányoknál), 2. önértékelési zavaraim vannak, kamaszkorom óta. A legfurább amúgy az az egészben, hogy több alkalmam is lett volna, de valamiért nem mertem lépni. Az aktuális lánynál, az aktuális helyzetben mindig azt éreztem, hogy valami nincs eléggé rendben. Nagyjából tudom, higy miért van ez, de ebbe nem mennék most bele. Viszont halálosan elegem van a kielégületlenségből, meg, abból hogy mindig az jár az eszemben bárhol is vagyok, hogy rajtam kívül már senki nem szűz, és hogy ők mivel erdemelték ki jobban, hogy élvezzék az életet, mint én. Szeretném végre megélni a nemiségem és sok mindent kipróbálni a szexben, amiket már kiskamaszkorom óta tervezek. Fel akarok szabadulni, és sokat akarok gyakorolni, hogy valódi "lepedőakrobatává" válhassak.


Ugyanakkor baromira nem tudok azonosulni a gondolattal, hogy prostihoz járok, és nem is tudom elképzelni, hogy én ezt valaha felvállaljam. Mit gondoltok erről?


Elsősorban fiúk válaszát várom. Sőt, csak fiúkét.


2017. ápr. 3. 21:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyben az is a kérdesem, hogy aki ilyen későn kezdi, az beletanulhat ugyanúgy, mint aki mondjuk kamaszként veszíti el?
2017. ápr. 3. 22:00
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás, stílus az ami inkább rosszat tesz neked, a vékony/alacsony dolog csak a felszínes csajokat érdekli amúgy is.


Senki nem fog odamenni hozzád és leteperni, neked is tenni kell érte. Olyan objektívan nem túl attraktív (és alacsony) ismerőseim vannak, akik jó csajokat szedtek össze pusztán azért, mert valóban akarták és tettek érte, nem csak sopánkodtak.


Egy prostival nem mennél semmire valószínűleg. Inkább próbálj meg nőkkel beszélni anélkül, hogy csak a lábuk köze járna a fejedben. Közös érdeklődési körben kezdj, úgy nem nehéz ismerkedni ha van miről beszélni.

2017. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A beletanulás nem idő függvénye, pusztán akarás kérdése. Feltéve ha tényleg érdekel a partnered és nem csak maszturbálsz a testével.
2017. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Ez a hozzáállás, stílus az ami inkább rosszat tesz neked, a vékony/alacsony dolog csak a felszínes csajokat érdekli amúgy is."


Téves, szinte kinden lánynál a külső dönt alapvetően. Ez egy olyan mítosz, amit a lányok maguk is elhisznek magukról (ha tippelnem kéne, azt mondanám, nő vagy), a való életben kb. minden a külsőn dől el. Látványos bizonyitéka ennek a randivonal, ahol a lányok döntő többsége 180 centi feletti pasit keres. Engem amúgy nem annyira ez zavar (persze zavar piszkosul), mint a képmutatás, hogy ugy teszünk, mintha ez nem így lenne.

2017. ápr. 3. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Félreértesz, azt mondom, hogy CSAKIS a testalkaton nem múlik semmi. Különben gondolj bele mennyi pasi lenne barátnő/feleség nélkül, ami valljuk be, nem reális.

Amíg a nőket bekategorizálod mint pénzéhes, csak a nagyfarkú 190 centis pasikra nyáladzó ösztönlények, addig ne várd, hogy valaki a személyiséged miatt szeressen. Plusz pont emiatt talán kevésbé vagy határozott, kevésbé van kedved odamenni csajokhoz - mint a viccben, hogy már eleve úgy állsz hozzá, hogy úgyis le fognak koptatni ezért süt rólad a méreg:


A nyuszikának elromlott a fűnyírója, gondolta átmegy a medvéhez kölcsönkérni az övét. Megy-megy, útközben elkezdi hajtogatni:

- Á, ez a medve tuti nem adja ide a fűnyíróját! Á, 100%, hogy nem adja ide! Kizárt, hogy ez a k*csög medve ideadja!

Mikor odaér, bekopogtat és a medve kinyitja az ajtót:

-Mit szeretnél nyuszika?

-Tudod mit medve, b*zd meg a fűnyíródat!!!

2017. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem a magasság a lényeg! Nem egy haverom van aki alacsony es vékony és tele vannak csajokkal. Sőt cukinak tartják őket. Akkor nincs esélyed ha dagi lennél, vagy ha a savanyú arcodról látják hogy egy vesztes vagy!


Mert kezdeményezni! Ha 100 elutasít menj a 101 ik hez. Egyszer lesz akinek bejösz ha elég tökös vagy.


Prostihoz ne menj mert akkor megbélyegzed a lelked egy életre hogy csak pénzért nyúltak hozzád mert másképp nem voltál elég egy nőnek sem.

2017. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Amíg a nőket bekategorizálod mint pénzéhes, csak a nagyfarkú 190 centis pasikra nyáladzó ösztönlények, addig ne várd, hogy valaki a személyiséged miatt szeressen. "


Ezeket hol láttad a kérdésemben? Én ilyet nem állítottam, ezeket legfeljebb te mondod. Azt mondtam, hogy több múlik a külsőn, mint hisszük, és erre a társkereső jó példa. Ettől függetlenül nem biztos, hogy érvénytelenek a megfigyeléseim. Személyiség ide vagy oda, a nők nagy része átnéznek rajtam, mert, gondolom, nem vagyok nekik elég férfias.


Utolsó: azzal is sérül a személyiségem, ha az egész fiatalságom az eredménytelen vágyakozással megy el. A kielégületlenség hosszú távon csúnya dolgokhoz vezethet. Nálam ez a depresszió és teljes értéktelenség érzése. Ezt se szabad alábecsülni, nálam már eddig is rohadt nagy karokat okozott. Erre is rá tud menni egy élet.

2017. ápr. 3. 23:25
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ezeket hol láttad a kérdésemben? Én ilyet nem állítottam, ezeket legfeljebb te mondod. Azt mondtam, hogy több múlik a külsőn, mint hisszük, és erre a társkereső jó példa. Ettől függetlenül nem biztos, hogy érvénytelenek a megfigyeléseim. Személyiség ide vagy oda, a nők nagy része átnéznek rajtam, mert, gondolom, nem vagyok nekik elég férfias. "



Ne haragudj, látod most én általánosítottam. Sok ilyen gondolkodású embert látni és gyakorin is meglepően aggresszív embereket láttam a témával kapcsolatban.



Persze sok múlik a külsőn, de azért nem minden. Társkeresőn az első amit megnézel az a kép. Ott persze, hogy az dönt. Élőben más. Ezért jó ötlet szerintem a hobbi, mint első lépés. Tudom nagyon könnyű leírni, de még neten keresztül is, látatlanban sok embert ismertem meg és lettek kapcsolataim. Először a másik ember személyiségét ismertük meg, aztán jött a kép, de az már mindegy volt, hogy hogy néz ki, mert megvolt az alap összhang.


Ismerek olyan srácot is aki átlagos kinézet (ápolt, igényes külső stb megvan), de még 30 sincs és már nagyon gazdag. De sose volt még nője. Pedig sokak szerint pénz=csaj hegyek. Ő se tesz semmit az ügy érdekében, mert fél a szociális helyzetektől, nem tudja hogyan kell rizsázni/csevegni nőkkel.

2017. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:

Egyetertek azzal amit eddig irtak. Ez a kerdes egy onsajnaltatas semmi mas. Mint mikor valaki azzal fenyegetozik, hogy ongyilkos lesz.

Ha annyira vagysz a szexre miert nem mentel el eddig a prostihoz?? Miert mi mondjuk meg, hogy menj-e el vagy sem??

Ha 190 cm lennel akkor talalnal valami mas okot, mint pl a ronda a fejed, nincs eleg penzed stb. Ilyen kerdessel is talalkoztam. Az, hogy besz@ri vagy, azzal kellene valamit kezdened elso korben...

2017. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondod,hogy több alkalmad lett volna?!

Aztán meg azon tűnődsz,hogy mások mivel érdemelték ki,hogy már voltak nővel?!

Öcsém, a fejedbe kell rendet rakni.

És akkor válsz " lepedőakrobatává" ha a nőre tudsz összpontosítani,és annak minden porcikájából olvasni,hogy mire vágyik. És kielégíted a nőt.

És a férfiak?! Mindenkire nagy hatással van a külső, senki nem ébredne egy bányarém mellet. Ez így természetes.

2017. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!