Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudtam eddig elveszteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam eddig elveszteni a szüzességem.25 eves leszek lassan. Menjek el egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul, csak két hibám van: 1 alacsony és vékony vagyok (sokára értettem meg, hogy ez mekkora hátrány a lányoknál), 2. önértékelési zavaraim vannak, kamaszkorom óta. A legfurább amúgy az az egészben, hogy több alkalmam is lett volna, de valamiért nem mertem lépni. Az aktuális lánynál, az aktuális helyzetben mindig azt éreztem, hogy valami nincs eléggé rendben. Nagyjából tudom, higy miért van ez, de ebbe nem mennék most bele. Viszont halálosan elegem van a kielégületlenségből, meg, abból hogy mindig az jár az eszemben bárhol is vagyok, hogy rajtam kívül már senki nem szűz, és hogy ők mivel erdemelték ki jobban, hogy élvezzék az életet, mint én. Szeretném végre megélni a nemiségem és sok mindent kipróbálni a szexben, amiket már kiskamaszkorom óta tervezek. Fel akarok szabadulni, és sokat akarok gyakorolni, hogy valódi "lepedőakrobatává" válhassak.


Ugyanakkor baromira nem tudok azonosulni a gondolattal, hogy prostihoz járok, és nem is tudom elképzelni, hogy én ezt valaha felvállaljam. Mit gondoltok erről?


Elsősorban fiúk válaszát várom. Sőt, csak fiúkét.


2017. ápr. 3. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. Ne menj prostihoz első alkalomra, ha túl is leszel a dolgon, nem fogod kicsit sem jobban érezni magad, pláne nem lesz belőled lepedőakrobata. Felvállalni egyébként mindig csak azt kell amit te akarsz, ebben a világban meg már pont tökmind1 ki volt prostinál meg ki nem.

2. A "nem mertem lépni" dologra: Az ember amíg nem jutott el konkrétan odáig, hogy szexeljen, elég sok ilyen szituról fogja azt hinni, hogy "na most meglett volna", holott lehet hogy fényévekre volt. Persze itt is azon múlik, hogy mennyire vagy tökös/bátor. Ezt a lányok megérzik, és kevés van aki átmegy innen kezdeményezőbe mint lány. Ha kiszagolják, hogy töketlen vagy és betoji, akkor elvesztetted a játszmát.

Jótanácsom neked a jövőre nézve, mivel azért írtad hogy voltak már lányok: Valld be a szitudat, és kérd meg hogy segítsen áttörni ezt a gátat. Ha megbíztok egymásba és kedvelitek egymást nem lesz baj. Rólad leesik egy fél tonna kő súlya, a lány meg még talán kezébe is veszi a dolgokat! :)

Hajrá!

25/F

2017. ápr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mikor vesztetted el? Akkor is ezt mondanád, ga még mindig szűz lennél?
2017. ápr. 5. 21:33
 13/15 anonim ***** válasza:
29 évesen vesztettem el és azt mondom, ne menj prostihoz. Csomó nő van, aki szívesen szexel, csak oda kell menni hozzájuk és szalonképes formában a tudtukra adni, mit akarsz tőlük.
2017. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
29 évesen? Úristen, hogy bírtad ki? Férfi vagy, vagy nő?
2017. ápr. 5. 21:48
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen vesztettem el. Azóta már egy másik lány az életem értelme. Jegyben járunk.


Anno én is gondolkoztam a prosti dolgon mint könnyebb út de nem tettem meg. Figyelj az a legszánalmasabb dolog ha másképp nem megy a dolog csak fizetőssel. Tükörbe se tudtam volna nézni utána.

2017. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!