Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akinek 100-nál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akinek 100-nál is több szexpartnerük volt, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Külső? Vagyon? Egzisztencia? Csajmágnes munkakör? Mivel éritek el azt, hogy a nők hamar szexelni akarjanak veletek és utána jöhessen a következő?


Mekkora a hazugság/őszinteség arány az ilyen kapcsolataitokban? Nem akarok 100%-ban mindenről kamuzni, meg akkor hamar le is buknék, de 100%-ban őszinte sem lehetek és mondhatom meg a nőknek egyből, hogy csak szexet akarok.


Hogyan terelitek úgy a témát, hogy ne az általános, szokásos témákra terelődjön a társalgás, az egymás megismerésére, ami alkalmi kapcsolatok esetében teljesen irreleváns?



2017. ápr. 4. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jók vagyunk az ágyban, úgy:)
2017. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet hozni, eleinte nagy számok törvénye alapján (ha leszólítasz heti 500 nőt, abból 1-2 tuti összejön még átlagos férfiként is), később pedig kellő tapasztalattal lesz egy olyan kisugárzásod, ami vonzó a nők egy jelentős részének (illetve tapasztalatból kiszűröd, kik vevők rád és nem futsz felesleges köröket). Vagy kiköltözöl Thaiföldre, és gazdag fehérként egy év alatt összehozol ennyit. :D
2017. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bárdy Györgyöt is meg lehetett volna kérdezni.
2017. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem számolom, de jóval 100 felett vagyok. Ráadásúl úgy hogy 8 évig monogám párkapcsolatban voltam. Ha valaki jókèpű , intelligens,kommunikatív akkor sok lány "megtalálja" , ha meg ügyes vagy akkor visszajárnak. ;) 39F
2017. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 János Gilján ***** válasza:
Én 12 év alatt szedtem össze 35-öt, aztán kinőtt az agyam és megtaláltam a feleségem. ;)
2017. ápr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Külön szoktam választani a múltbeli szexpartnereket, illetve kapcsolatokat. Utóbbiakat én hoztam össze, abból a célból, hogy igazi párt találjak magamnak, a szexpartnereket meg a szerencse sodorta az utamba. Ehhez tudni kell, hogy az átkosban nem lehetett mindenki hivatásos zenész. Egy arra kirendelt (és általában botfülű) ítész döntötte el, hogy játszhat-e valaki közönség előtt, avagy sem. Az együttesünk, noha szerintem méltatlanul, elnyerte ezt a kegyet. Talán valami hiánypótlóként funkcionáltunk, vagy a fene tudja, de a lényeg, hogy bekerültünk a bűvös körbe. A megyeszékhelyen egyetlen zenekar voltunk, szombat esténként mi szolgáltattuk a zenét az egyetlen erre kijelölt szórakozóhelyen. Ez pedig egyúttal azt is jelentette, hogy szombat esténként mindig volt szexpartner.

A kapcsolat más tészta volt. Mint mondtam, azokat én kalapáltam össze, néha véres verítékkel, és persze nem is volt annyi belőle, mint szexpartnerből. Sok volt a kudarc, és nagyon sokáig igazából szerelmes sem tudtam lenni. Sokszor hittem, hogy az vagyok, de mindig kiderült, hogy lepkefingnyi érzelmecske volt csak.

2017. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyszer számoltam össze - egy hegyei viharban, sátorban töltött éjszakán - akkor 64 volt és én 25-26 lehettem. Szerintem azóta elértem a 100-at. A 90-es évek végén a chates felületek beindultával volt egy Nagy Bumm ezen a téren is. Szerintem, pusztán mázlim volt :) 46f
2017. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kálmán Bór válasza:
Én ezzel foglalkoztam, egy ideig. Mármint pénzért nőkkel. Utánna is kamatoztattam a tudást. A lényeg a duma meg a megnyerő fellépés. Az beválik. 156 okom van rá
2018. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!