Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Vastag a péniszem és két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Vastag a péniszem és két lánnyal is próbáltam, de mindkettőnek fájt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az első lány vagy 5-10 tolás után azt mondta, hogy hagyjuk mert neki nagyon fáj és így nem megy. A második 3 perc után elspriccolt, de utána ő is azt mondta, hogy hagyjuk. Tényleg ennyire vastag egy 5,5cm átmérőjű pénisz? Szerintetek lesz így valaha olyan akivel menni fog a szex?

2017. jan. 22. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi előjáték volt ezekkel a lányokkal? Hány ujjal tudtad őket ujjazni? Mit jelent az, hogy elspriccolt?
2017. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt vagy 20 percnyi, mivel imádok nyalni. Két ujjammal csináltam neki. Az elspriccolást pedig úgy értettem, hogy spriccolós orgazmusa volt. (nem tudom pontosan hogy hívják)
2017. jan. 22. 16:29
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Az 5,5 cm vastagság az tényleg vastag.. Próbálj feldugni magadnak egy energiaitalos dobozt. Az érzés ugyanaz. Jó hogy fáj banyek.... 23 L
2017. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha elélvezett a lány, akkor nem volt neki túl vastag a farkad, inkább csak nem akarta tovább folytatni, mert ő már elment, neki elég volt...
2017. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3, nem a csajokat akartam bántani emiatt, csak akkor így esélytelen vagyok szexre? Vagy vannak ilyen tág csajok?
2017. jan. 22. 17:14
 6/17 A kérdező kommentje:
#4, elélvezett, oké. De egy szexkapcsolatot akartunk, ez volt vele az első szex. 3p alatt elment, de azt mondta fájt, és emiatt azt mondta, hogy akkor inkább ezt a szexkapcsolat dolgot hagyjuk. Tehát akkorrcsak nem volt olyan jó, hiába elment.
2017. jan. 22. 17:51
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Lesz olyan nő, hidd el.

Feketèknek is van sokszor fehér barátnőjük, ha èrted, mire gondolok :)


Fektessetek nagyobb hangsúlyt az előjátékra, dugj fel több ujjat is fokozatosan.

2017. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Majd ha lesz másik partnerem akkor igyekszem, úgy tűnik ez a csaj végleg itthagyott :D
2017. jan. 22. 22:25
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
szerintem vagd le
2017. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, köszi!
2017. jan. 23. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!