Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés, ha puncija van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha puncija van az embernek?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy mit éreznek a nők, amikor behatolnak oda.

2017. ápr. 4. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem idegesítő. Meg néha sem. Miért gondolja akárki hogy idegesito....
2017. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem praktikusabb :D nem lóg , hanem csak úgy van. Illetve olyan érzés ha behatolnak, mintha az egyik ujjadat a másik két ujjal formált lukba dugod.
2017. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

8-assal tudok kb azonosulni.

nem jó sem a behatolás érzése különösebben, sem az, hogy állandóan van vmi baja, vagy vérzik, vagy begyullad a szőrtelenítéstől a szőrtüsző, vagy sokkal könnyebben elkapjuk a sz@rságokat, mint a pasik: baci, gomba, stb

én 1000x jobban örülnék, ha farkam lenne.

nem kell borotválni, mert szopni anélkül is lehet, nincs mensi, nem kapsz el olyan könnyen betegségeket, bárhol tudsz pislantani...

a behatolás meg nem akkora szám, mint nektek. nekünk a hüvely nem olyan érzékeny, mint nektek a pénisz.

nekünk a csiklónkkal kell foglalkozni, h jó legyen, de sok pasi hanyagolja, csak töcsköl :/

2017. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a csiklói orgazmus állitólag hasonlít a férfiak orgazmusára, de hüvelyi orgazmus az sokkal intenzívebb és sokkal tovább is tarthat...
2017. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
40%
Hűűű, még hogy nem akkora szám a behatolás, meg a csiklót is izgatni kell, mert egyébként csak töcskolés ???? Nagyon sajnállak 13-as; én kifejezetten örülök, hogy puncim van! Azt például el sem tudom képzelni, milyen érzés egy aktus alatt egyetlen orgazmus... Én nem cserélném el a puncim, az tuti. :D
2017. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kedves 15-ös: nem azt mondtam, h nincs orgazmusom, mert általában van 3-4 egy aktus alatt, de a sima töcskölés az nem sokat ér nálam. a kérdező megkérdezte, én pedig az én, saját véleményemet elmondtam.

de annak kifejezetten örülök, hogy neked van hüvelyi orgazmusod, egy aktus alatt több is. ezért irigyellek is.

2017. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

Örülök, hogy több válaszoló nőnek volt bátorsága leírni, hogy nekik a behatolás nem okoz nagy élvezetet. Ők azok, akiknek nincs vaginális orgazmusuk. Szégyen a férfitársadalomra, ha ezek a nők nem jutnak kielégítő csiklói orgazmushoz. Bizony, hogy ezeket a nőket nagyon alaposan, hozzáértéssel ki kell nyalni! Nem akkora tudomány, sok türelem kell hozzá és egy kis beleérzés. Könnyebb, ha a nő is segít, de a jeleket fölismerve ki lehet találni, mi a jó irány és módszer.

Megéri, mert sosem kell féltékenykedni többé: a kielégült nő nem keres mást. A másik "haszon": nem kell rábeszélni az orálra, boldogan fogja viszonozni a gyönyört.

2017. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!