Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek izgató ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek izgató ha a pasi nem egy nagy spriccben, hanem több kisebb adagban csorgatja ki az ondót, ami végigcsorog a farkán?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Paromnak megy ez is,-az is. Mindketto jo latvany
2017. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt egy pasim, tökéletes test, gyönyörű arc, okos, kedves, minden megvolt. A szex szuper volt, a farka csodálatos, újra és újra a csúcsra kerültem, olyan technikákat tudott amiről álmodni sem tudtam volna, az egész estét bírta keményen és csak rám figyelt! Azután ő rajta volt a sor, hogy kielégítsem. Hatalmas mosollyal az arcomon és életem legjobb estéje után, mindent beleadtam amit csak ismertem, láttam mennyire élvezi és a robbanás szélén volt. Azt akartam, hogy a testemre élvezzen, érezni akartam, hogyan tölti el a meleg a mellemet és a hasamat.

Egyre gyorsabban csináltam míg végül robbant!


Óriásit csalódtam, ugyanis csak kifolyt belőle a cucc a hasamra, még a mellemig sem tudott elspriccelni. Gyorsan számon kértem, hogy mi volt ez?!?! Azt mondja ő nem szokott nagyot spriccelni, és szégyelli is, mert emiatt hagyta el az előző barátnője és nem merte nekem elmondani.

Tökre felháborodtam! Hát hogy mutassak be egy olyan pasit anyáméknak aki még a mellemig sem képes elspriccelni. Azt mondta, hogy legközelebb jobb lesz, megígéri, de attól a perctől kezdve már nem kellett nekem, egy cseppet sem kívántam és megmutattam neki az ajtót! Szánalmas, és még férfinek hívja magát!


Tanulság:

Tök mindegy milyen pasi vagy, csakis egyetlen egy dolog fontos a csajoknak, ha a szexre kerül a sor: Hogy spriccelve vagy kifolyva engeded ki az ondót!

2017. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem aztán tök mindegy hogy csinálja. Én ugyan még csak a barátommal feküdtem le, neki nem spriccel, bár szerintem ez lehet jobb is, mert azután többet kéne takarítani
2017. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2/2-es, akkor tényleg nem volt szerencséd azzal a pasival. Az ondó kiengedésének technikáját lehet tanulni, különösen élvezetes tud lenni ha az ember kontrolláltan, szakaszosan engedi ki. Kicsit olyan, mintha láncorgazmusa lenne. A te pasidnak viszont tényleg valami baja volt, ha még a természetes, erős spriccet sem tudta produkálni.
2017. ápr. 5. 10:27
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Ember...ironia es szarkazmis a kobon.....:D



Oh man

2017. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem veszed észre hogy a 2. hozzászóló hülyét csinált belőled? Teljesen mindegy hogy történik , semmi jelentősége nincs neki. Vagy szereljél rá egy csapot és azt úgy nyitod ki ahogy akarod. Jöhet erősebben vagy csak csepegve.
2017. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt éreztem, hogy a 2-es nagyon humorizál. Viszont az vicces, hogy mennyi ideje volt kitalálni és legépelni a nem is olyan vicces szövegét. :)
2017. ápr. 5. 10:41
 8/13 anonim ***** válasza:

A poén az, hogy már 5 privátot kaptam kanos srácoktól, hogy feküdjek le velük, mert ők nagyot tudnak spriccolni.


Emberek, miért vagytok ekkora idióták?!?!

2017. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8/8, te vagy, aki a 2-es választ írta?
2017. ápr. 5. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát 2#- es: ha poénnak szántad, elég gyenge, kár volt ennyit pötyögni, ha komoly, akkor inkább nem minősítenélek...

Amúgy meg a csajoknak az a lényeg, hogy jöjjön, olyan ez, mint a farokméret, nem is annyira fontos.

2017. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!