Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfiak (30-40) Éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak (30-40) Éreztétek már azt hogy egyedül vagytok?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy házasságban éltek, van feleség, esetleg gyerek, de nem érzitek magatokat boldognak?

Hogy nem úgy mentek haza a munkahelyről hogy De szuper, végre megyek haza a családomhoz' hanem inkább úgy hogy ok, megint jön a feszegetés,duzzogás, szexmentes esték?

Hogy nem vagytok boldogok a feleségetek mellett? Hogy nem stimmel valami? Hogy már kihűlt a házasság?

Ez meglátszik rajtatok napközben is, vagy nem is lehet rajtatok észrevenni hogy nincs minden rendben otthon?


2017. ápr. 5. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez azért lehet csak, mert a feleséged csak a kölökkel foglalkozik, megszűnt nő lenni.
2017. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez házasnak se kell lenni, a jelenlegi csajommal épp ugyanez van.
2017. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen.Ilyenkor szoktak általában a férfiak mocskos módon félred..ni...
2017. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
...azt kívánva, hogy bárcsak jönne egy fiatal, feszes cicijű, szép arcú kollegina, aki épp egy idősebb férfi támogató karjaiban szeretne menedéket találni ma este...
2017. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nő vagyok, de volt férjem. Igen, észrevehető.
2017. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindig szomoru leszek ha ilyent olvasok,szerintem mind a ketten tehettek erről,hogy ez így kialakult de elöre kell tekinteni,arra vigyázz hogy most ne rossz helyen keresd a boldogságot hanem probálj meg apró léptekkel "hazafelé közeledni, apró kis kedvességekkel éreztetni hogy fontos neked a család,ujra rájössz hogy mennyi sok szép öröm boldogság van otthon ha most ez egy kicsit pillanatnyilag elszürkült is, fel a fejel
2017. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi emiatt mentünk szét 16 év után :-(

40+ Ffi

2017. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, 40 pont, de nagyon.
2017. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Napközben nem látszik rajtam, csak esetleg hamarabb felhúzom magam dolgokon, de egyébként nehéz kihozni a sodromból. Nálunk van gyerek, csak ő tart össze, vagyis vissza a válástól. Itthon se gyengédség, se intimitás, szex pedig nagyon ritkán, de az sem olyan, amilyet szeretnék.
2017. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már csak az a szörnyűbb, amikor az ember csordultig van, lenne, szeretettel és gyengédséggel. Csak nincs kinek átadni! :-(

40+Ffi

2017. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!