Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat annyira egyedül hogy a metrónál direkt átléptétek a vonalat hogy valaki legalább szóljon hozzátok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ugye tudod, hogy nem csak egy punci tud a társad lenni? Az emberek javának vannak barátai, így nem akarnak beledögleni a magányba.
2017. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel háziállatot?
2017. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez jó volt :'DD Szerezz legalább barátokat.
2017. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vállalj valami önkéntes munkát, lesz kihez szólni és addig se önmagaddal leszel elfoglalva.
2017. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig volt nem egy év az életemben, amikor ténylegesen nem voltak emberi kapcsolataim a bolti eladókon kívül. Lefoglaltam magam.
2017. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy ha átlépem a metrón a vonalat, akkor az automata hangosbemondón kívül bárki hozzám szólna. Szóval nem értem a kérdést.


A múltkor beragadt a pénzem a metrónál az üdítős automatába, próbáltam kiszedni, sokan elhaladtak mellettem, de nem segített senki, rá sem szärtak. (Megoldottam egyedül.)


Nekem is szokott olyan lenni, hogy ha szabadságon vagyok, akkor napokig nem szólok senkihez, és ha egy boltba belépek köszönni, akkor esik le, hogy napok óta meg sem szólaltam. Van néhány barátom, akikkel teljesen véletlenül ismerkedtem meg, de ők nyilván nem érnek rá mindennap.


Nyilván a kérdező társat akar, de egy sörre szívesen leülök vele, ha ennyire magányos.

2017. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Én az automatára gondoltam.
2017. febr. 19. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, ezért nem. de ugráson már gondolkodtam. és nem csak az egyedüllét miatt...
2017. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!