Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég idős vagyok és még szűz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég idős vagyok és még szűz. Velem van a baj vagy a társadalommal? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés

(előre jelezném,hogy nem kérek ismerkedős leveleket!)

26 éves szűz nő vagyok..normálisnak tartom magam dolgozok,tanulok..átlagos a külsőm, ápolt és igényes vagyok, az öltözködésem pedig elegáns

de egyszerűen a férfiaknak taszító az,hogy szűz vagyok..randizgatok és szinte azonnal rám másznak..naná,hogy ebből nem kérek..

egyszerűen harmadik randinál nem jutok tovább mert az a max amit hajlandóak várni...

nekem ez fontos és nyilván nem olyan valakinek adom magam aki csak tárgyként néz rám..

miért ilyenek?miért csak ezekbe futok bele?


2017. ápr. 6. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
A tarsadalom hibaztatasa a legbutabb dolog amit a szüzek szoktak csinalni.
2017. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

hol ismerkedsz, hogy csak ilyen srácokkal futsz össze?


24F

2017. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező, nos, nem tudom nálad mik az igények, nem tudom mi az ideális férfi nálad, de egyet biztosra mondhatok: azzal semmi baj nincs ha 26 évesen még szűz vagy. A problémát szerintem ne a társadalomban keresd, te is megtapasztald, hogy vannak taplók, és vannak rendesek. Mindig mondják, hogy a férfi kezdeményezzen, ami igaz is, ugyanakkor neked nincs megtiltva, hogy valamikor te tedd meg az első lépést. Nincs leírva sehol, hogy a nő miért ne tehetné meg az első lépést. Ha úgy érzed, próbáld meg te is megtenni a kezdeti pontot, hogy találj magadnak valakit, aki tényleg szerethetsz. Azonban az is lehet, hogy túl nagyok az elvárásaid, ezen is kicsit gondolkozz el, mi az ami előnyös egy férfiban, mi az, ami neked bejön, ami jó. És akkor majd rájössz neked mit kell változtatni.


25/F

2017. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Lehet nem jó hapsikat fogsz ki....

de én erre azt mondom, ha 26 éves nő lennék,. és komolynak tűnik a dolog, 3-4. randin én is elvárnám a férfitől hogy valami testiséget mutasson.


De add annak, aki szerinted méltó rá, de a lényeg, hogy kinek adod utoljára!


Mondom úgy, hogy a 2. komoly kapcsolatomban vagyok csak, és már házas. Második fiú a párom, minden téren.


Mégis még élek, és nem történt világháború...

2017. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

szerintem csak bemeséled magadnak, mint nyuszika mikor a medvétől kölcsön akar kérni valamit.

de az is lehet, hogy rossz pasiknál próbálkozol

2017. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%

ez azert van, mert a hetreoszexualis ferfiak nagy resze egy putto turho csicska, aki csak egy targykent tekint a nokre, es csak meg akarja b*szni oket, mert azt gondoljak, hogy nekik ez "jar". itt sajnos ok vannak tobbsegben, ahogy az utobbi idoben lattam, szoval sajnos jo esellyel itt teged hibaztato valaszokat fogsz kapni, hogy biztos egy hisztis **csa vagy, meg ostoba szuzk**va - ne hallgass rajuk. nagyon szeretnek a sajat frusztracioikat rad vetiteni, es a noket hibaztatni azert, mert nem fekszik le veluk senki.


roviden: semmi gond veled, a te dontesed, a te elveid, es aki bele akar ugatni, annak igazabol semmi koze hozza.


25f

2017. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ramone ***** válasza:
56%

Semmi gond nincs azzal ha szűz vagy... Azzal nagyobb gond van ha azt hiszed ez kiváltság... Mégis neked milyen a tökéletes pasi? Vagy milyen a tökéletes randi?

Nem lehet hogy te vagy kissè válogatós?

2017. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
internetes társkeresőket használtam,de már befejeztem. vannak elvárásaim,de soha sem várok el többet a másiktól mint magamtól.. nem emelem magam piedesztálra de ha egy ilyen jöttmentnek adnám magam csak mert nekem is vannak vágyaim bizony értéktelennek érezném magam
2017. ápr. 6. 17:26
 9/13 anonim válasza:
57%

#6 vagyok, errol beszeltem:

"Nem lehet hogy te vagy kissè válogatós?"

2017. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Simán vártam már 25 éves szűzlányra több hónapot, nem hiszem, hogy ezen múlik.



Egyébként kétféle férfi mászik rögtön rá a nőre:

- aki csak szexet akar, gyorsan, más nem érdekli

- vagy az aki megszívta már párszor, hogy egyes nőkre ha nem mászol rá gyorsan, akkor közlik, hogy nem is akarsz tőlük semmit.



Ettől függetlenül rengeteg normális férfi van - esetleg azok között is, akik most ezrével írtak privátot, csak ők nagyrészt szintén szüzek :D

2017. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!