Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég idős vagyok és még szűz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég idős vagyok és még szűz. Velem van a baj vagy a társadalommal? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés

(előre jelezném,hogy nem kérek ismerkedős leveleket!)

26 éves szűz nő vagyok..normálisnak tartom magam dolgozok,tanulok..átlagos a külsőm, ápolt és igényes vagyok, az öltözködésem pedig elegáns

de egyszerűen a férfiaknak taszító az,hogy szűz vagyok..randizgatok és szinte azonnal rám másznak..naná,hogy ebből nem kérek..

egyszerűen harmadik randinál nem jutok tovább mert az a max amit hajlandóak várni...

nekem ez fontos és nyilván nem olyan valakinek adom magam aki csak tárgyként néz rám..

miért ilyenek?miért csak ezekbe futok bele?


2017. ápr. 6. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Valahol el kell kezdeni! Azzal veszítsd el akit szeretsz,nőként mondom még azzal a személlyel is fájhat(!),nem hogy aki iránt semmit nem érzel. Nem veled van a baj,de előbb utóbb azért el kell jöjjön a te időd is!
2017. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A társadalom a hibás ? Volt akivel a második randin már pettingeltünk, volt akivel meg majd 2 hónap után jutottunk oda. Nem mindig van azonnal olyan szintű vonzalom, és ha még csak nem is ismerem akkor ki van zárva hogy csak úgy szexrandizzak. Esete válogatja, én nem vagyok rámászós típus, de ha nincs meg a szimpátia, nem is szokott 1 randinál több lenni. F/40
2017. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk a legnagyobb gond, bár ez neked gond, nem másnak, hogy egy normális szexualitással rendelkező felnőtt embernek van nemi élete és teljesen normális az is, ha megvan a kellő szimpátia, a kölcsönös vonzalom, akkor akár már az első randin ágyba bújnak, de a harmadikon már tök simán. Nem a pasik a bunkók, vagy rossz a hozzáállásuk, hanem te vagy a szűz.

Nézd, ha valaha túl akarsz esni a dolgon, akkor ne a csodára várj, ne a nagy szerelemre, mert abból az embernek élete során van több is, hanem ha találsz egy olyan pasit, aki normális, megvan a kölcsönös vonzalom, akkor add át magad az élvezeteknek. Attól, hogy valaki olyannal bújik ágyba elsőre, akit szeret, az sem garancia arra, hogy jól lesz az első együttlét, vagy hogy tartós kapcsolat lesz.

Ha normális az illető, én nem várnék a helyedben, mert akkor még 30 évesen is szűz leszel.

Én a jelenlegi párommal 3 hét után bújtam ágyba. Több, mint 11 éve vagyunk együtt.

De életem első együttlétére is olyannal került sor, akivel nem jártam együtt, nem voltunk szerelmesek egymásba, hanem együtt voltunk, elvette a szüzességemet, aztán nem maradt abba a dolog, hanem tovább találkozgattunk és lett belőle egy 2 éves szerelmi kapcsolat.

Tehát attól, hogy valaki a harmadik randin már ágyba akar vinni, az nem jelenti azt, hogy csak "arra" kellesz neki, de vannak normális vágyai és igényei.

2017. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!