Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felek barkivel is lefekudni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek barkivel is lefekudni?

Figyelt kérdés
Az van,hogy felek lefekudni legyen az barki. Ha hosszu kapcsolatom lenne se mernek mert,az egyik kisajkam hosszabb a masik normalis. De az egyik nagyobb es az egesz korul(egesz ott lent) sotettem barnas szinu. Rendesen apolom meg minden de akkor is felek,hogy nem tetszene neki illetve undorodna tole. Es a csiklomon a bor is kicsit rancosabb. De nem tudom miert. Nem olyan szep mint a baba punci. Aranytalan szerintem. Szerintetek mit tegyek? 19/l szuz

2017. ápr. 5. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor igen nagy valószínűséggel nem érted a párkapcsolat lényegét.


23/F

2017. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

van akinek ez nem tetszene, de aki szeret és veled akar lenni, az ezen simán túl tudna lépni

am általában az ember a saját szemével kritikusan tekint magára, túl aggódja a testi hibákat, mások máshogy látják :)

szerintem ne parázz ettől a dologtól, én nem látok ebben gondot, de az lelombozó lenne, ha ennyire önbizalom hiányos és szégyenlős lennél :S


24F

2017. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszolat:) esetleg tudtok valamo tanacsot adni?
2017. ápr. 5. 22:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ne parázz ezen :)

am meg szép és jó, hogy leírtad milyen, de szerintem semmi olyan nincs benne ami kivetni való lenne...

ne fújd fel a fejedben sem :)

2017. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen 100%ban normalis dolgokat irtal le.

Miert akarod hogy olyan puncid legyen mint egy kétévesnek? Ezt szerintem gondold at.

2017. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha lesz barátod, akkor gondolj arra, hogy párkapcsolatban vagytok. Azért leszel (remélhetőleg) együtt a barátoddal, mert szeretni fogjátok egymást, meg fogtok bízni egymásban és tisztelni fogjátok egymást. Ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben köztetek, például valami probléma van, akkor ebből kifolyólag nem egyedül kell megoldanod, hanem azért lesztek együtt, hogy együtt oldjátok meg. Éppen ezért, ha bármilyen félelmed, gátlásod, örömöd, bánatod van, azt nyugodtan mondd el neki, hiszen ő akkor fog tudni segíteni neked.


Az meg a másik dolog, hogy nem feltétlenül kell dugással indítanotok. Fiatalok lesztek, előttetek fog állni az egész élet, nem kell úgy rohanni, mintha nem lenne holnap. Először csak merjetek meztelenek lenni egymás előtt, ölelkezzetek meztelenül, csókolózzatok, simogassátok egymást. Ha már nem kering bennetek olyan gondolat, hogy "vajon tetszem neki? mit gondolhat most rólam?", akkor lehet tovább lépni és jobban fel lehet fedezni egymás testét pettingeléssel. Ismerjétek meg, hogy mi a jó a másiknak, hogyan tudtok egymásnak örömet okozni, vagy akár elélveztetni a másikat. Ha megtanultok mindketten ellazulni, megtanultok türelmesnek és megértőnek lenni, akkor nem lesz semmi gond.


23/F

2017. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális női puncid van. Örülj neki, hogy nem úgy néz ki, mint egy gyereknek. Az meg, hogy az egyik kisajkad nagyobb, inkább izgatja a pasikat. Hülyeségen parázol.
2017. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Miért van BOR a csiklódon???

SÖR nincs rajta?

Inkább ez a ciki , emiatt legyen félelmed hogy nem tudsz normálisan írni.

2017. ápr. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan az ilyen punci tetszik
2017. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Az igazság az hogy én is félek (nem felek) lefeküdni BÁRKIVEL. Azt tudod mi a különbség a BOR és BŐR között?
2017. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!