Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 éves tininek melyik a jobb? Nagyobb időközönként szex más-más nővel egyéjszakás kalandként, vagy inkább egy állandó lánnyal szex egy nap többször?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a szexuális tapasztalatszerzés szempontjából kulcsfontosságú hogy sok partner ki legyen próbálva,de azért egy biztonságos egyéjszakás kaland sem olyan hogy mindennap más nő,viszont ha van egy állandó azzal bármikor lehet szex,de azt meg meg lehet unni.Aklor tapasztalatszerzés szempontjából melyik a jobb?

18/F



2017. ápr. 7. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Csináld meg az érettségit az a biztos
2017. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ideillő témát(annyit tanultam/tanulok rá mint az állat,bocsi hogy néha másra is gondolok)a feltett kérdésre várom a kérdésre a megtisztelő válaszaitokat:)
2017. ápr. 7. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok egyéjszakástól nem fogsz sokat tanulni.


Ha mindig csak az első oldalt olvasod el egy könyvből, nem leszel okosabb 100 után sem.

2017. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

1) mintha csak ugy allnanak nalad sorba a nok

2) a 18 mar messze nem tini. Ha ezt hiszed a szex nem valo neked.

2017. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én speciel az angol "teen" azaz tizenéves szóból azt veszem ki hogy 20 éves korig teen,magyarán tizenéves vagyok,de lehet én vagyok hülye:D
2017. ápr. 7. 23:45
 6/9 A kérdező kommentje:
3-asnak köszönöm az egyetlen értelmes választ!:)
2017. ápr. 7. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem barátnőzz be és kúrd meg napjában 4-5x. Ez a biztos!
2017. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4%
Barátnő mellett, hetente kettő egyéjszakás.
2017. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok: Tényleg hülye vagy ha már rákérdeztél, s ha ilyen magyarázatot az angol nyelvből veszel, akkor van is rá bizonyíték.

De játszunk ezzel: 18 évesen magyar választópolgár vagy, aki minden tettéért saját nevében és felelőségéért felel. Akár erkölcsi, akár törvényi területen. Milyen tini te szerencsétlen?

S a kérdésedből is az derül ki, amit írtam: nem való neked szex, mert a végén ilyen elmeroggyantak lesznek még többen.

2017. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!