Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexeltetek már betépve?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexeltetek már betépve? Milyen volt?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy ti és a szexpartneretek is, mindketten betéptetek és úgy szexeltetek

2017. ápr. 8. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Barátnőmmel téptünk be és voltunk el egész éjszaka, egy élménynek nagyon jó volt de rendszeresen kihagynám :D ő 19/l én 21/l
2017. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó de szexeltetek?
2017. ápr. 8. 00:56
 3/13 Ramone ***** válasza:
69%
Jó volt... Mintha mindketten megőrültünk volna... Ő is vadult és én is egész éjjel dugtunk mint a nyulak
2017. ápr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Mit értessz betépés alatt?


Fű hatása alatt lenni?

2017. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, de ez nyilvánvaló szerintem
2017. ápr. 8. 01:54
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Egész éjszaka dugtunk,nem nagyon emlékszem a részletekre,de tudom,hogy olyan száraz voltam,mint a sivatag. Mindenhol. Meg egyszer volt olyan,hogy annyira kiütöttem magam (otthon,nem buliba) ,hogy a kezemet sem bírtam felemelni. Csak feküdtem,mint egy zsák. Nagyon szar volt,gondolkodni ugyan tudtam,de olyan volt mintha mázsás súlyok lennének rajtam és nem bírtam megmozdulni. Akkor megfogadtam ,hogy soha többet nem csinálok ilyet. Még otthon sem.
2017. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Mi igen és durván jó volt. Az egyik legjobb élményem.
2017. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

"Fű hatása alatt lenni?"


Nem ba...meg, paprikás krumpli hatása alatt.

2017. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmmel megtörtént párszor, amikor egy hónapra elmentünk Hollandiába nyaralni. Jó volt, tetszett nekünk. :D Otthon is megtörtént párszor, de az ottani, jobbat hozott ki belőlünk.
2017. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ott biztos jobb volt az anyag, ya dig?
2017. ápr. 8. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!