Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a lányok, hogy nem normális ha egy srác fel tud izgulni két feszes, szép női talpra?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoljuk csak akinek nincs lábfétise annak nehéz ezt elképzelni.

Nekem sincs.

2017. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

mert az egy talp, nem egy szép formás fenék, nem egy punci, nem egy cici, nem is egy formás vádli, tehát csak egy viszonylag sima, érzékeny terület

de amúgy nincs azzal baj, csak nem azért növesztem a mellem, hogy utána a talpamon legyen a hangsúly

2017. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kismellű lűnyok most felsóhajtottak
2017. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
34%

Lánypk, ne szégyelljétek a talpatok, én azt mondom! Az sem baj ha van egy kis szaga, sőt!


Kérdező, Szerintem csak önzők, és azt akarják a pasikra erőltetni amit ők szeretnének, hogy szeressük bennük

2017. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Ez szerintem is fura. Megfelelő helyzetben bármely testrésze a lánynak lehet izgató. Én a legkevésbé izgulok fel a talpakra, de adott szituációban egy pici, nőies talp is tetszhet. Akár a csípő, fenék, comb, haj, akármi.
2017. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én fel tudok. Már kisiskolás koromban is gyönyörködtem az alsós tanítónéni talpain, amikor délután a tanteremben ülve a nap melengető sugarai megvillantak formás lábujjain. Wow. :D Szeretem a tappancsokat, ha ápoltak, igényesek.
2017. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a látványosan lábfétises emberkék amellé stabilan bolondok is. Legalábbis akik kimutatják. Ezt látom mindenhol.


Nem vagyok se lány, se lábfétises. Totálisan nulla százalékban hoz izgalomba egy női lábfej meg talp :D De amikor olyanokat olvasni, hogy még legyen szaga is, hát, öööö, oké... valahogy nem az jön le ebből, hogy amúgy egy rendes kis átlagember az illető.

2017. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azèrt löttyedt talpat mèg nem láttam ;)
2017. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányok basszus ne válaszoljatok erre a kérdésre mert a kérdező ír egy privátot hogy pénzt ad pisiszexért meg ha harisnyás lábbal veritek ki neki!
2017. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem írtam senkire sem.
2017. ápr. 10. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!