Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotománia/hiperszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotománia/hiperszexualitás hogyan "gyógyítható"?

Figyelt kérdés

Még csak 20. életévemben járok, de rengeteget gondolok a szexre, akkor is ha épp nem akarok. Két kezemen (ha lenne még 4en sem.) nem tudnám megszámolni hány egy éjszakás kalandom volt, szexpartnerem volt. Átlagosan 2-5 szexpartner / hét. Ha épp nincs szexpartner esetleg barátnő, (Bár egyik kapcsolatom sem lett sikeres emiatt. Megvoltak azok a bizonyos érzelmek, de mindig megkaptam azt, hogy "Csak a testem érdekel.") 1 nap legalább 4-5x maszturbálok, rosszabb esetben akár 8-10x is előfordul. Van, hogy fel sem áll már, de akkor is csinálom... egyszerűen nem tudok másra gondolni... próbáltam lefoglalni magam, persze nem sok sikerrel. Körülbelül 24/20 órát jár az agyam rajta (nagyon keveset alszom), még álmomban is legtöbbször a szexről álmodok, ami már baromira zavar... mert se dolgozni nem tudok emellett, sem pedig kapcsolatot kialakítani.

Körülbelül 5 éve van ez. Az utóbbi 3 évben már-már nem is érdekelt annyira, hogy hány éves az illető vagy hogyan néz ki.. csak az, hogy meg kell kapjam, le kell fektetnem.

Perverzióim is lettek.. egy "pár".


Mit tudnék tenni, azért hogy ne legyen továbbra is ez? Vagy muszáj orvoshoz fordulnom emiatt? :/ Nagyon cikinek tartom.



20/F



2017. ápr. 10. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj aludni kicsi Troll! Reggel iskola! :-D
2017. ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll. :)

20 éves vagyok, s nem trollkodom. :)

2017. ápr. 11. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szexfüggőség, ahogy a többi addikciót, úgy lehet gyógyítani. Addiktológushoz fordulj, háziorvoshoz, pszichológushoz, kineziológushoz, családállítóhoz, tifárhoz, anonim csoportba, stb.

Az addiktív személyiséget kell gyógyítani.

Az slaa.hu-n találsz irodalmat.

2017. ápr. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amiben tudok, szivesen segítek később is konzulensként.

Magyarországon laksz amúgy?

2017. ápr. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az erotománia teljesen mást jelent. Azt jelenti, hogy ismeretlenül beleszeretsz egy emberbe, és azt képzeled, hogy párkapcsolatban éltek. Egy kitalált világban élsz. Nézd meg a Szeretni bolondulásig című filmet.
2017. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam / el. Valamelyik a kettő közül.


Igen, Magyarországon, pontosítva Nyíregyháza.

2017. ápr. 11. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Aha. Pesten vagyok. Ha erre járnál, fel tudnám ajánlani az Arolo kezelést, ami egy energiaadás, mint a reiki.

Szerintem ha elkezdesz bármilyen terápiára járni és/vagy abszcinenciába fogsz öngyógyításképpen, ahogy az anonim szexfüggők is ajánlják az slaa.hu oldalon, akkor minden nap kéne kapj Arolo-t, nagyon sokat segítene betartani. De ki kell próbálni, 4-5 nap alatt már meg lehet tapasztalni, segít-e, mit okoz.

Az energiaáramlást harmonizálja a testben, és szerintem az adott testi régióban nálad diszharmónia van, ez okozhatja a panaszodat.

A rai.hu oldalon tudod megnézni, hol van Arolo tifár (Arolo mester) a környékeden, de az már magasabb szint, Arolo-t sokkal többen tudnak adni.

2017. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!