Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legtöbb barátom azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb barátom azt mondja, hogy a homoszexualitás "gyógyítható". Azzal az érvvel jönnek, hogy az a természetes, ha a lányokat szeretem, így meg lehet változni. Nem értik miért nem akarok változni. Másnak is ilyenek a barátaik? (csak egyesek)

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 10:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen kérdésem lenne feléjük: Ha szerintük egy homo heterová tud válni, akkor ők, mint heterok is homoszexuálissá válhatnak?
2015. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Természetes annyit jelent, hogy az Univerzumban (a természetben) előfordul, tehát létezik. Vagyis a homoszexualitás is természetes. Az nem természetes, aminek a létezésére nincs bizonyíték, csak kitaláció.


Gyógyítani pedig csak betegségeket kell.

Betegség az, ami károsítja a szervezetet, rontja az egyén életminőségét. A homoszexualitás nem gátolja az egyén szervezetének működését, teljes életet lehet élni melegként - tehát nem betegség, értelmetlen gyógyításról beszélni.


És bizonyára másoknak is vannak továbbképzésre szoruló barátaik...

2015. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Ja és nem, nem ilyenek a barátaim. Az ilyeneket rövid úton kiselejtezem...
2015. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#1: Ezt a kérdést már feltettem náluk, ez volt a válasz: "Igen én tudnék lenni homoszexuális, ha az lenne a normális, de mivel nem az, nem tudok az lenni" Egyszerűen nem tudják felfogni mi is a helyzet :) legalábbis szerintem
2015. aug. 16. 10:42
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Kezdjük ott, hogy ez nem egy betegség. Nagyrészt genetikai okai vannak a kialakulásának, ezt nem részletezem, másrészt a környezet is befolyásolja a dolgot. Mondok egy példát. Vannak olyan betegségek, amelyek genetikailag öröklődhetnek. A hangsúly a feltételes módon van, csak öröklődhetnek. Ilyen például a cukorbetegség, illetve a keringési megbetegedések. Ha volt valakinek szívbeteg a családjában, akkor nagy a rizikófaktor a későbbi családtagok esetében. Említettem, hogy a hangsúly a feltételes módon van. Ezek csak öröklődhetnek, de nem alakul ki a betegség törvényszerűen, csak akkor ha ehhez a környezet hozzájárul. Ezalatt azt értem, hogy egészségtelen táplálkozás, elhízás, mozgásszegény életmód, dohányzás, és még sorolhatnám. Ezek a gének ott vannak, és a legtöbb esetben ki is alakítják a betegséget, de arra is van példa, hogy csak akkor alakul ki a betegség, ha teret adunk a géneknek azokkal, amiket leírtam. A homoszexualitás is ilyen. Nem igazán tehetsz ellene. Ne higgy senkinek, és ne foglalkozz senkivel. Sajnos vannak buta emberek, akik nem értenek hozzá, de fújják a magukét. Igen, nem mindenki tanul genetikát egyetemen, ezt azért hozzáteszem. Én többek közt ezt is tanulom genetikából. Szóval ne foglalkozz senkivel, csak légy boldog. Ezt mind úgy írtam le, hogy én is meleg vagyok. :) 20/f
2015. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Na és mitől nem normális? Egyáltalán mi az hogy normális?
2015. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
A normális egy másik kedvenc szavuk, pedig csak sokaságok, minták számszerűsíthető tulajdonságainak eloszlását lehet vele jellemezni. Egyes emberek jellemzésére olyannyira alkalmatlan, mint erdőtűz ellen a gumilabda.
2015. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
bocsi 9es válaszoló, a 8asnak szántam csak megelőztél ;)
2015. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagtam h kinek meent :D semmi gond :D
2015. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bűn? Talán az, hogy boldog az ember?! Szerintem erkölcsileg is helyén van, és jó lenne ha nem dobálóznál csak úgy a szavakkal. Azért egy sorozatgyilkos és egy homoszexuális között meg kellene látni a különbséget. Eléggé kezdetleges és buta a gondolkodásod, beszűkült látókörrel társítva. Hadd ne legyen már bűn, ha én így vagyok boldog. Minden embernek joga van a boldogsághoz.
2015. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!