Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitás gyógyítható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás gyógyítható?

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 21:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2015. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
és a heteroszexualitás? pont ugyan ilyen a melegség is, csak egy kisebbségi normáról van szó :)
2015. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
8%
Hát kedves kettes nem gondolnám, hogy a kettő pont ugyan az, az alapvető emberi ösztön, hogy utódot nemzz, ezt meg valagban turkálással nem nagyon tudsz...
2015. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 aladar12 ***** válasza:
93%
betegséget lehet gyógyítani. a homoszexualitás meg nem betegség.
2015. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%
azért nem tartják betegségnek hogy ne kelljen rá gyógymodot keresni pedig lehet lenne rá :D
2015. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
5%
3# a pont...egyébként gyógyítható lenne csak a törvény sajnos tiltja a gyógyítását...meg amúgyis drága a lőszer :(
2015. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
14%
Nem! DNS hiba okozza.
2015. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
33%

Tökmindegy hogy mi a helyzet.


Ma már ott tart a tudomány hogy elméket kötnek össze. DNS-t javító alkotóelemeket építenek ki, aminek első sorban rákkal szemben van értelme.


Ha más nem, akkor előbb utóbb eljutunk oda, hogy kényszer vagy kényszer ellenére, de ezt az "elváltozást" is kijavítják.


Én egy biszexuális srác vagyok, és igazából én "örülök" annak ami vagyok. Sosem szégyelltem. Inkább áldás, hiszen egyszerre tudom a nőket és a férfiakat is élvezni.


De tudom azt, hogy erre lesz megoldás előbb utóbb. Én csak abban reménykedek, hogy én kimaradok ebből. Attól hogy biszex vagyok, még nem hülye, tudom hogy hova tart a tudomány, és hogy ha másért nem, de a demográfiai problémák miatt eljutunk majd oda, hogy a homoszexualitás a jövőben egy gond legyen.

2015. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
ez nem ösztön kérdése te paraszt..és mi van azokkal a heteró párokkal akik együtt élnek, de nem nevelnek gyereket? mi van az abortusszal? erre is van valami jó gyógymódod, vagy esetleg elfogadod hogy az emberiség körében mindig is voltak melegek, és mindig is lesznek. milyen "gyógymód volna rá? piszichiáter? agyturkász? kínzás? kérlek ne gyertek baromságokkal. nem vetted észre hogy így is túlszaporulatban van az emberiség? és még mindig csak egyre többen leszünk így is? mit szeretnél hányan legyünk még? egyszer így is úgy is meg fog állni a növekedés, mert a természet közbe szól..ahogy egyre több ember lesz, egyre több betegség is fog előfordulni, egyre több baleset, és így tovább és így tovább..nem ártana gondolkozni mielőtt leírod az abszolút hülyeséget..
2015. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%
Ehhh...tehát a természet közbe fog szólni,h megáljon a túlszaporulat parasztok! Betegségekkel...őő...itt most ugye nemcsak én húztam párhuzamot?betegség...homoszexualitás...ez öngól volt :D De ha már így lázadsz kis kancsó,az h valaki meleg az semmi képpen nem természetes...a természet itt is közbe szólt egy fura párosítással ami a pénisz és a vagina...azok egy pár és pont...a túlszaporulatot meg pont nem a ratyik fogják megoldani az Andrásin felvonulva...
2015. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!