Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne egy kérdésem, főleg nökhöz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem, főleg nökhöz?

Figyelt kérdés
Szóval. Anno mikor elkezdtem ismerkedni a jelenlegi barátnőmmel, egy idő után diszkréten elkezdte jelezni hogy küldhetnék a péniszemről képet, természetesen jóval az első együttlét előtt. Most hangsúlyozom, hogy NEM szeretnék küldeni senkinek, nem azért kérdezem, csak tudom, hogy általánosan a falra másznak a nők az ilyenektől és annyi lenne a kérdésem, hogy ha már alapjáraton bejön nektek egy férfi, akkor kértetek-e már tőle ilyen jellegű képet, vagy ezt csak így le akarta ellenőrizni, hogy a gatyámban is rendben van-e minden ha eddig klappoltunk vagy milyen indíttatásból kér egy nő ilyet? :D (egyébként azóta is nagyon jól megvagyunk, lassan egy éve csak érdekelne más véleménye vagy esetleg volt-e már vele ilyen) A válaszokat előre is köszönöm!
2017. ápr. 11. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Passz én annyira nem vagyok Farokfüggő ilyen szempontból....

Sose kértem és nem is kérnék...derüljön ki az ágyban és ne ez legyen már a döntő... meg ha eljutunk valameddig ábrándozok kivánom stb. de nem a farkáról képzelgek hanem a tekintete az érintése a mozgása...

Háááát lehet tényleg lecsekkolt. Kiváncsi lettem volna ha nem jön be neki akkor még veled lenne e.

2017. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akármennyire is bejött a pasi, sosem kértem tőle képet a farkáról, és akkor sem érdekelt, ha önként ajánlotta fel.
2017. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem kérek/kérnék, mert amúgy sem egy kép fog felizgatni, hanem ahogy beszél hozzám, amit mond, ha együtt vagyunk, akkor az érintése, és a kép az nem tud lázba hozni, inkább a fantázi, ami meg megy anélkül is
2017. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En mar kertem attol akivel le akartam fekudni.

Vegul nem lett semmi. A kepeket tudta h nem tartom meg es nem elek vele vissza.

De szexis teste volt ha nem jott volna a parom tuti lefekszek vele

2017. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszabb ismerkedés után nincs ebbe semmi hogy küldtök egymásnak meztelen képeket. Természetes hogy kiváncsi a testedre is..
2017. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem jutna eszembe így ellenőrizni. Esetleg egész alakos meztelen fotó oké, de csak a nemi szervéről? És ha kicsi, dobott volna? Fura. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit akart ezzel.
2017. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha nem kértem még farok képet senkitől. Persze olyan már előfordult, hogy kérés nélkül kaptam. :)
2017. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkodok néha, hogy ha nem azt látja amire várt akkor "maradjunk inkább barátok" vagy mi? :D Mindegy végül is jól sült el a dolog, csak attól még néha elgondolkodok ezen. :D
2017. ápr. 11. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha nem kértem ilyen képet. Nem egy kép dönti el hogy lesz e szex
2017. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer úgy jártam egy pasival, h tök szimpi volt, taliztunk, majd oda került a sor. És mikor megláttam az álló állapotú 5 cm-es szerszámot, majdnem dobtam egy hátast. Abban a pillanatban leblokkoltam, kiment belőlem minden érdeklődés, és úgy kiszáradtam, mint egy sivatag.

Szó, mi szó, nem ez alapján dönt egy nő, nyilván... De valljuk be, fontos. Mehet itt a nagy duma, hogy nem számít blbalbalba, de van egy határ. Ha kapok róla képet, ami alapján nem biztos, h fel tudom mérni, hogy pontosan mekkora is, akkor is látszik nagyjából, hogy belefér-e még a határesetbe.

Szóval ez a képkéréses dolog nem olyan nagy butaság.

2017. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!