Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kívánom a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a szexet sokszor, mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal lassan egy éve vagyok együtt, azonban a találkozás csak hétvégente megoldható. Vagy náluk, vagy nálunk, vagy esetleg ha én a koliban vagyok, akkor ott találkozunk. A kolinak megvan az az előnye, hogy ott kicsit szabadabban tudunk lenni, mivel általában a szobatársam nincs ott. De amikor ottvan, és nem tudunk együttlenni, és tudom, hogy legközelebb csak egy hét múlva látom, akkor majd megőrülök. :D Nagyon kívánom folyamatosan, hogyha mellettem van, és amikor nem tudunk találkozni, akkor folyamatosan arra gondolok, hogy milyen jó lenne vele lenni. Emiatt már elég sokat nyúlok magamjhpoz is, de félek, hogy ez majd a szex közbeni orgazmuskészségemet is lecsökkenti. Illetve egy kicsit mintha nekem nafgyobb lenne a libidóm mint neki. Bár azt zárójelben megjegyzem, hogy nekem ő az első, és 3 hónapja vesztettem el vele a szüzességem, így mindent újdonságként kezelek.



2017. ápr. 11. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ez természetes majd változik de addig is csak masztizz sokat az nem árt...
2017. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Spiritrobber ***** válasza:

Kérd meg a szobatársad, hogy látogasson el egy másik szobára egy kis időre.

Nálunk ez mindig alap volt.

2017. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!