Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetséges, hogy elélvezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy elélveztem úgy, hogy nem nyúltam magamhoz?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Van egy pasi akivel írkáltunk, tehát még csak nem is láttam közben vagy hallottam, csak olvastam mit ír. Amúgy nagyon bejön, a dumája is, és ahogy kinéz az is.

Szexről beszéltünk, elég mélyen belementünk a dolgokba.

Jó pár óra után elkezdtem bizseregni, éreztem összehúzódást, 2 másodpercre összedörzsöltem a combom, és élveztem, nem olyan erőteljesen mint pl.szex közben, de akkor is.


Soha nem fordult még ilyen elő, nem is gondoltam, hogy lehetséges.


Mással is volt már ilyen? Hogy lehet ez???


2017. ápr. 12. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kezeddel nem nyúltál magadhoz, de a combjaidat összeszorítottad, tehát a nagyajkaid stimulálták a csiklódat. Van ilyen. Ritka, de sok ilyet olvastam már (női fórumon megosztották a fura orgazmusaikat, pl lovaglás közben, kötélmászás, vagy csak simán ha keresztbe tették a lábukat) ugye a saját nemiszervedtől függ, hogy neked mi lehetséges. Van akinek egy keresztbetett láb és combszorítás már elég.
2017. ápr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem álmomban szokott lenni :D
2017. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!