Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan srácról akinek piercing van a farkában?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy karika a makkjában.

23/f



2017. ápr. 12. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
érdekes lehet
2017. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

hát nem tudom, nekem fura, mondjuk nekem minden piercing fura, még a füllbevalót se nagyon hordom, jó mondjuk azért mert nem bírom, de a többit meg nézni sem

de van, akinek bejön

2017. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha majd golyókat ültetsz bele ide nekem :D
2017. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaa mégsem :)

Kevés az éveid száma :)

Későn vettem észre :)

2017. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az, hogy piercing van a farkában.

(akinek van, az nem nézi le általában azt, akinek nincs. akinek nincs mégis lenézi azt, akinek van. miért?)

2017. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Magamnak nem szeretnék ilyet, sose vágytam rá és nem is állna jól, de nudista helyen sok ilyet láttam már. Volt amelyik nem tetszett vagy éppenséggel túlzásnak találtam (agyon volt dekorálva fémekkel, elképzelni se tudom, hogyan használja), de a legtöbbnek jól állt egy-egy piercing: pl. a karika a makkban kifejezetten tetszett. (30-as f)
2017. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
érdekelne hogy használod
2017. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pl.nem nézem le, de nem is szeretnék egy ilyen párt.
2017. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

27 vagyok és nekem is van PA-m. Eddig senkit sem zavart, pedig már jó pár éve megvan. Akit meg zavarna, akkor ki tudnám venni. Kb 1 perc kiszedni, vagy visszarakni.

Ha kicsit tágítod és nagyobb golyós ékszerrel hordod, akkor tud elég sok plusz élményt okozni mindkét félnek.

Régen ez egy eléggé arisztokrata testékszer volt, manapság már szinte mindegyik testékszerező (profi) csinál ilyet.

2017. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon gyerekből van még a mentalitása. Ami nem baj, élvezze még ki ezt az időszakot, sajnos tíz év múlva már "mélyebb" életproblémákkal lesz tele a feje...
2017. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!