Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom mikor egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom mikor egy pasinak ilyen szép kerek formás feneke van. Női társaim Ti is így vagytok vele? ( 23 L)

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyet csinálni hogy le fényképezem. De ezt most muszáj volt :)

[link]



2017. ápr. 13. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár láttam már ennél formásabbat is, de én is odáig vagyok a formás férfi fenekekért. :) 19/L
2017. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolom, hogy lefényképezted a saját segged kicsikancsó. Rövidek és vaskosak a lábaid és igénytelenül öltözöl.

Üdv,

Egy férfitársad.

2017. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
kb. úgy képzellek el, hogy saját magadat raktad fel és akarod fényezni magad... de nyugi semmi nem nagy szám nincs a fenekedbe illetve az a nadrág kb. 2000ben volt divat illetve nem vagyok egy pénzéhes de elég gáz ha egy férfi még a buszon utazik és nincs egy saját kocsija.. lehet lepontozni ! puszi
2017. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennél már én is láttam formásabbat. De ez is szép. Markolnivaló 😊
2017. ápr. 13. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Most nem mondod, hogy lefotóztad egy idegen pasi seggét?

Te olyan lehetsz nőben, mint azok a nyálcsorgató, paraszt közmunkások -tisztelet a kivételnek-, akik beszólogatnak meg fütyülgetnek a nőknek.

Na, ez gáz. Ez a legalja. Ennél lejjebb már nincs.


Én kérek elnézést. Vannak ám normális nők is.

2017. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem formasabb :D

Mi ez, hogy autoja legyen? :D Bp-n minek már nem azért... Ja hogy furikazza a pic.ad? Aha nem szamit a penz...

2017. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Törpe a srác. Sokkal jobb fenekem van ennél. A cipője is alpári. :D
2017. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez Kecskeméten helyi járatos buszon készült. Egyáltalán nem vagyok olyan mint egy bunkó közmunkás. Mint írtam Nem szoktam ilyet csinálni hogy le fényképezem. Ez volt az első alkalom. De nem tudom mi fáj neked. Pasik cifrább képeket csinálnak lányokról tömegközön vagy utcán és senki nem kezd itt hepajkodni, hogy le fényképezte. Nincs rajta az arca szóval nem felismerhető.
2017. ápr. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!