Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képtelen vagyok elélvezni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok elélvezni! Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Soha egyik partneremmel sem tudtam elélvezni . ( Na nem mintha olyan sok lett volna) Mostani párommal is együtt vagyunk 8 hónapja . Jó is vele a sex , mert úgy élvezem meg minden, viszont elélvezni nem tudok. Páromnak is látom hogy néha rosszul esik . Mit tehetnék hogy végre nekem is menjen ? Eddig soha sem zavart, meg nem görcsöltem rá erre a témára , de már engem érdekel hogy miért nem ?!
2017. ápr. 14. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Várj. Te most a pasiddal dugsz, vagy velünk?
2017. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Azt akarod mondani, hogy

1) 8 hónapon keresztül leszartál egy problémát, ami mindkettőtöket érinti,

2) hazudtál önmagadnak, mondván "jó vele a szex",

3) egyedül akarsz megoldani egy olyan problémát, amit a pároddal együtt kellene (mily meglepő, ezért hívják PÁRkapcsolatnak)

4) illetve mindezt nekünk írtad ki, ahelyett, hogy a pasiddal beszélnél?


23/F

2017. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
csiklósan, nyalással se? masztival se?
2017. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
nőknél előfordul, nem is olyan ritka
2017. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Barátommal is rengeteget beszéltünk róla. És nem leszartam eddig a problémát csak nem akartam azt hogy azért ne jöjjön össze mert rá stresszelek.

Nem , sehogy nem, csak ha magamnak csinálom

2017. ápr. 14. 18:53
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szóval akkor tudod, hogyan tudsz elélvezni, csak épp a pasidnak nem tanítottad még meg valamilyen oknál fogva.
2017. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok sajnos. Mutattam már a partneremnek,hogy magamtól hogy élvezek el..sokszor megpróbáltuk már,de a jelenlétében nem megy. Több hónapja már. Még 1x sem.

:(

L

2017. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Mutasd meg neki, mit akarsz, irányítsd. Ebben más nem segíthet, nektek kell ezt megbeszélni és rávezetni a másikat, hogy kinek mi a jó.
2017. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom agyban dől el. Meg kell bízz az adott pasiban maximálisan, ha biztos vagy benne, hogy rajong érted hibáid ellenére is és te is érte és kölcsönösön szerelmesek vagytok egymásban,izzik köztetek a levegő na akkor sikerülni fog.
2017. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
pont ez az, hogy rástresszelsz a dologra, ez gátol meg benne. valami van a háttérben ami miatt nem tudod elengedni magad, amikor vele vagy. szégyenlős típus vagy?
2017. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!