Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti szexelnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti szexelnétek olyan csajjal, aki a külsőtöket nem szereti, de a belső értékeitek miatt, jóindulatból lefekszik veletek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem még régebben egy nővel,sokat talalálkoztam vele,beszélgettrm vele,nekem tetszett ő,viszont én neki nem vagyok a zsánere,de aztmondta hogy kivételesen étterem helyett,hozzám jön és szexelni is fogunk,mert mondta hogy elefekszik velem,amit nem értek mert az elején mondta hogy nem jövök be neki,akkor most szánalomból szexel velem azért hogy a szellemi és lelki partnere maradjak továbbra is?Nem szánalmas ez kicsit,hagyjam,vagy inkább ne?Válaszotokat előre köszi!

2017. ápr. 14. 22:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért,telefonról pötyőgtem gyorsan.
2017. ápr. 14. 22:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagynék ki egy lehetőséget sem! Volt már olyan, hogy a szex után szeretett belém a lány igazán :-)

(igaz, csak egyszer...)

2017. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Istenem ti nők, túlbonyolítod, attól hogy nem vagy az esete nem azt jelenti hogy nem is kettyintene meg, hisz férfiból van te nőszemély...
2017. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nok, nem kell, megerteni oket. Van, hogy az elso pillanatban meg lerangatna rolad a gyatyat ket nap mulva, azt mondja inkabb az ordoggel, mint veled. Vagy a masik veglet, a bottal se piszkalna meg, aztan ket nap mulva szexeltek.

En megmondom oszinten nem szeretem, ha not ennyire az erzelmei vezerelnek, ezert nekem ilyen no nem kell tartos kapcsolatra, egy szex barmikor belefer, ha bejon.

2017. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből lelkiismereti kérdést. Akkor is te fogod dugni nem? Told a szájába a brét csak hogy tudja ki a jani a városban😃
2017. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pegazus001 ***** válasza:
Ne hagyd ki! :-)
2017. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pff ez felér egy megduglakmertjókacsöcseiddeostobapitsavagy-gyal... -.-

Csak pepitában...

2017. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár szánalmas, akár nem, én élnék a lehetőséggel.
2017. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, megéri! :) Ha jó vagy az ágyban, akár több is lehet még később. Attól még, mert nem vagy a zsánere, még bármi lehet.
2017. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!