Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bulikban a középsulis lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikban a középsulis lányok mennyire kaphatók az idősebbeknek?

Figyelt kérdés
Olyan 25-30 éves korosztály könnyen feltud szedni középsulis lányokat buliban?

2017. ápr. 15. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki.
2017. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, nem szabad és nem is kell általánosítani; nincs erre szabály.

De a helyzet nem reménytelen...:)

2017. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Sok mindentől függ, hogy nézel ki, mennyire vagy fiatalos. Benn vagy e a fiatalos dolgokban. Én a 30-as éveim vége felé járok , de még , mindig rajonganak értem a fiatal lányok is. Mert nem nézek ki annyinak amennyi vagyok ez az egyik titok a másik, hogy fiatalos életmódot élek így simán tudok azonosulni a fiatalabb lányokkal. Más téma, hogy engem már egy középsulis lány nem tudna megmozgatni, de jól esik, hogy ők úgy néznek rám, hogy megakarnának szerezni maguknak. Egyetemista lányok már jöhetnek :)
2017. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nagy valószínűséggel igen. Bár nem gondolnám, hogy ez helyes a férfiak részéről, hogy kihasználják a fiatalabb lányok naivságát...
2017. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem siman. Nem egy sulitarsamat lattam mar 30+os pasival kavarni fesztivalon. Sot,emlekszem meg anno 10-ben egy evfolyamtarsam amikor bemutatta az uj pasijat nekunk,jo napot kivanokkal koszontunk neki. Azt hittuk,az apukaja... Biztos volt vagy 40.
2017. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nagypapám azt szokta mondani ilyen esetekkor, hogy "csak az ágyba sz@rás könnyebb nála". Nos, felszedni egy ilyen csajt buliban, még annál is könnyebb.

Rettentő bevállalósak, főleg ha van bennük egy kis alkohol.

2017. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én simán az lennék 17/L
2017. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!