Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Középsulis meleg srácok! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsulis meleg srácok! Volt már olyan, hogy egy férfi tanárotokba szerelmesek lettetek, vagy csak nagyon felizgatott szexuálisan?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan, hogy ki is kezdtetek vele, vagy ő veletek? Privit is írhattok, ha van érdekes sztoritok!

2016. szept. 13. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Tanár vagy kérdező? Csak nem bejönnek a diákjaid?
2016. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
volt :D nehéz is volt nem ugy nézni rá :D
2016. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja 17/F
2016. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Épp aktuális :D Tesnevelést oktat :D

Előtte sosem. De igazából csak a női tanárok "jöttek be", van egysfajta kisugárzásuk vagy mik, és az :D

2016. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aktuális helyzet. De sajnos nem tanít engem, és megszomorúbb, hogy kb 99%-ban biztos, hogy heteró. De azért lehet, hogy bedobom magam. Szerintetek nem lenne izgi az ha mindenki nyalcsorgatva stíröli a fiatal és jó fej tanárt, vágyakoznak rá, meg álmodoznak róla, és én csak mosolyogva arra gondolok, hogy tegnap este én haraptam szét az ajkait... xDDD szerintem vadító egy érzés lenne. Valaki járt sikerrel?
2016. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sokan szerelmesek a tanárjukba, ha férfi, ha nő!
2016. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Na és a dokitokba voltatok szerelmesek? Ha így haladok nimfomániás leszek 😂😂😂
2016. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, épp aktuális... Jött a sulinkba egy új angoltanár fiatal, elegánsan öltözik, szexi, szívesen csinálnék vele eztazt, de nem vagyok benne biztos hogy meleg, bár vannak jelek.
2016. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Látom, tényleg nem olyan ritka eset az ilyen. Vannak még mások is?

Olyan is esetleg, ahol történt is valami?

2016. szept. 17. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem ritka dolog.... sőt
2016. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!