Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj e, ha ilyen könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj e, ha ilyen könnyen felizgulok? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Pl.mások nyugodtan csókolóznak naphosszat.Én ezt nem bírnám.Nagyon könnyen felizgulok.Ha csókoloznék valakivel,tuti ott helyben ráizgulnék,talán a gatyámba is élveznék.Nagyon valószínű,hogy már mennék is a wc-be masztizni.De már arra is felizgulok,ha szemez velem egy csaj

2017. ápr. 15. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig örülj inkább, míg ilyen könnyen feláll. :) Inkább ez, minthogy ne álljon fel, nem? :D Idővel lesz majd valaki, akivel kielégítheted a szükségleteidet, az után könnyebb lesz, ne aggódj.
2017. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is könnyen felizgulok, mondjuk én lány vagyok. Múltkor már attól izgalomba jöttem, hogy egy pasi kezét bámultam... XD
2017. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megfogja a kezed loccs, smároltok loccs mire az ágyig eljutsz már volt 2 orgazmusod és legalább tovább bírod, majd a sex részét a dolognak az már kitart, majd vagy 1 percig is 3.-ra . Azért ennyire nem lehetsz elélvezős típus, hogy mindenre eldurransz egyből, az egy dolog, hogy felizgulsz, de ha elélvezel tőle az már betegség.
2017. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!