Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb tőlem, milyen lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb tőlem, milyen lesz a szex? Működni fog?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok. Egy honapja elmentunk ocsemmel bulizni es hat ott volt egy haverja is akivel osszetalalkozott, bemutatott neki, nagyon jol elbeszelgettunk tancoltunk. Azota is szinte minden nap beszelunk facebookon. Ugy nez ki jovohet hetvegen talalkozunk is. Az a baj hogy ő még csak 16.eves es szerintem még nem fekudt le senkivel sem. Szerintetek mukodhet ez a kapcsolat? Milyen lesz a szex?
2017. ápr. 15. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem fog, mert a férfinak mindenhez tapasztalat kell, a szexhez, és a párkapcsolathoz is. A nők azok akik szűzen is szexistennők lehetnek, egyetlen volt párkapcsolat nélkül is ideális barátnők! Na megyek szarkasztalasztizni.
2017. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi kell még hozzá rajtatok kívül?
2017. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

pfff ez elég ciki, rád nézve, hogy 20 évesen egy 16 éves gyerekkel akarsz összefeküdni..DD


őneki persze jó, mivel megdönt 16 évesen egy 20 évest...DD


Hát mit modnjak még ? eze ncsak röhögni lehet...miért ne mkoptattad le ? hogy bocs fiatal vagy hozzám vagy vmi...


Ennyire kel las zex hogy egy 16 éveseel lefeküdnél ?

2017. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha te már voltál több sráccal akkor fogod tudni irányítani, akkor akár nagyon jó is lehet, mert tulajdonképpen a saját képedre tudod formálni. DE szerintem az nagyon fontos, hogy mindenképp mond neki, hogy mi jó meg mi nem. Amúgy ha jól elvagytok akkor miért ne működhetne? Vannak fiúkból is olyanok akik előbb érnek :) hajrá ;)
2017. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos jól fogsz szórakozni a "teljesítményén"!😂

Persze a puding próbája az eves próbáld ki

2017. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Aztán meg úgy kinyal és megdug téged, mint még soha senki.
2017. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gyümi14 válasza:
19 éves vagyok , 16 éves barátommal vesztettem el 3 hónapja, nagyon jól megvagyunk és számomra ő férfi. Szóval nem ettől függ, nálunk a kapcsolat és a szex is működik. Azelőtti barátom egy évvel nagyobb volt nálam, de annyival tökéletlenebb, hogy hozzám sem mert érni. Én egyáltalán nem találom gáznak, ahogy itt a hozzászólásokban leszóltak. Azzal légy, akivel jól érzed magad. Remélem tudtam segíteni.:)
2017. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2017. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36 vagyok kb kb tizen3ve 50 köri nőket dugok. Nem baj a különbség.
ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9:


Fene a guszusodat

ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!