Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két pasi, egy lány felállást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pasi, egy lány felállást szeretnénk kipróbálni. Akik már próbálták, leírnák milyen volt?

Figyelt kérdés
Párommal be szeretnénk vonni még egy pasit, szeretném azoknak a véleményét kikérni akik már próbálták ezt a felállást.
2017. ápr. 16. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem bejon. 37/f
2017. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

És megvan a harmadik fél vagy még csak most keresgéltek?


39f

2017. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még nincs jelölt.
2017. ápr. 16. 13:24
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Írtam privátot.
2017. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én benne lennék :D


27/F

2017. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Hmmm. Nem tudom elképzelni, hogy szerelmes, vagy minimum szerető férfi szívesen végignézné ahogy k úrják a barátnőjét, feleségét. Elgondolkodnék azon, hogy ez a férfi szeret-e engem.
2017. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig sokan vannak ezzel. Ha igazán szereti mindent megtesz annak érdekében, hogy a másik fél még jobban élvezze az életet.
2017. jún. 10. 23:11
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, voltam már párommal és egy plusz férfivel. ( meg plusz nővel is, párcsere is volt már, de itt ez nem volt kérdés :)) mivel voltak elképzeléseim, előtte a srácnak elmondtam, mi az, amit szeretnék és mi az, amit nem. Azt kaptam, amit megbeszéltünk. Más volt, mint képzeletben, sokkal jobb :)
2017. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó volt. De tisztázni kell,hogy mit szabad neki és mit nem.

Meg persze rögtön az elején (a legesleg elején) hogy a pasiddal mit és mit nem.

Mert olyan is volt ahol ez nem volt megbeszélve,és rettentő görcsös volt a srác,nehogy a barátomhoz érjen akárcsak 1ujjal is mert az bhuzzis.

2017. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hm, volt már ilyen felállás, egy barátommal szexeltünk egy csajjal, aki egyikünknek sem volt a párja. A mostani szerelmem esetében nem tudom, hogy reagálnék a látványra, hogy egy másik pasi dugja, és ő esetleg élvezi is...
2019. máj. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!