Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13-14 cm az olyan átlagos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 cm az olyan átlagos, nem, el lehet vele lenni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok tag az oldalon és egyszer sem írtam ki péniszméretes kérdést, szóval idáig is eljutottunk

légyszi írjatok "23 cm alatt felejtsd el hogy becsajozol" kommenteket meg hasonló baromságokat



2017. ápr. 6. 15:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
a kérdés nem úgy lenne inkább hogy '13-14 cm az olyan átlagos, nem? El lehet vele lenni?'
2017. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

de..

my bad

2017. ápr. 6. 15:23
 3/23 A kérdező kommentje:

viszont az apróbetűs részt jól írtam

írjatok gyökérségeket :D

2017. ápr. 6. 15:24
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Hülyeség szerintem a méretet nézni. Ha van, aki igazán szeret, úgyse a farkad méretét nézi, hanem azt ami te vagy, önmagad. Sokan mindig azzal jönnek elő, hogy ,,akkora a farkam, mint egy kigyúrt banánnak,, de közbe az igazi értékeket észre sem veszik. Hidd el, ha oda kerül a sor, hogy akit szeretsz, és ő is szeret szexeltek az ágyban, nem azt fogja nézni mekkora, hanem azt fogja nézni hogyan fogsz bánni vele, jobb egy teli erotikával, romantikával fűszerezett szex, mintsem egy testi vágyból jövő szeretkezés, melyet élvezni se lehet igazán...


25/F

2017. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

ha 6 éve vagy tag akkor gondolom olvastad az ezer kommentet arról, hogy nem a méret a lényeg?

Vagy végre 18 éves lettél és végre meg merted nyitni ezt a témakört?

2017. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 mindkettő :dd
2017. ápr. 6. 15:27
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Most igazából mit is vársz a kérdésedtől? Ha tényleg 6 éve itt vagy akkor tudhatod mi megy itt. A hazudozás és pl a kegyes megnyugtatásra szánt kegyes hazugságok is.


Meg ha pl kiteszi valaki a kérdést hogy 15cm az kicsi? 20 hozzászólásból 15 férfi de úgy szól hozzá mint ha nő lenne és persze azt hogy az a méret elég lenne neki. Aztán van még 1-2 őszinte hozzászoló őket nevezik ribiknek vagy bunkó pasasoknak. Pedig pont ők mondanak igazat.


A nőknek kell látvány is, és az valóban igaz hogy a vastagság fontosabb de a legtöbbjük a 20 centisre izgul fel és ha elég csinos is akkor addig fog válogatni még nem talál egy megfelő férfit.

2017. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Parancsolj. Méret.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Úgy értik, hogy hazudnak a kisfarkú palijaiknak, akiket persze később így is úgy is dobnak majd. A kis méretet ilyen 12cm_3,5cm-es ceruza vékonyságú selejtekre értem, mint én. A kisfarkúakat alapból nem tekintik férfiaknak, mivel a nagy v átlagos méret a jó genetikának a jele, férfias jelzők. Lehetsz te akármilyen nyelvzsonglőr, meg újj-mester, NEM számít ez nekik, a legtöbbnek legalábbis ez édes kevés. Én nem kaptam pozitív visszajelzést eddig egyetlen nőtől sem, hiába voltam figyelmes velük, egyszerűen semmit sem éreztek belőle..

2017. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Krukutyán Levente ***** válasza:
13%
sry fél méter alatt kisfiú vagy :SS
2017. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Tehát igen, számít a méret. A legtöbb nőnek a tiéd már határeset. 16-18 között legtöbbnek az igazi. 18 fölött is lehet bejön nekik, lehet hogy vért köp tőle, az fölött mér több mint elég.
2017. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!