Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értik azt, amikor azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értik azt, amikor azt mondják hogy "nem számít a méret, ha tudja használni. "?

Figyelt kérdés

Olyan véleményekkel találkozom (itt az oldalon is), hogy ha fontos az, hogy a férfi tudja használni a nemiszervét. Lehet bitang nagy és vastag, ha nem tudja használni, akkor nem ér vele semmit. És lehet kisebb is, átlagon aluli méret, és mégis jobban kielégülhet a nő, mert jobban használja.


Mit takar a "használni" kifejezés ebben a kontextusban?

Hogy lehet jobban használni?

Csípőmozgás, szög?


Ki hogy tapasztalta, mikor és mitől jó egy "használat"?


2017. ápr. 5. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Számít a méret, csak a nők tapintatosak. Ha nem illesz össze vele, mert kicsi volt a lőcsöd, úgy se fogja megmondani hogy azért nem kellesz neki, letudja egy nem illünk össze jelszóval. Ha valakinek kicsi, egy nőnek se tetszik, de most mit csináljon ha akkora neki, akkor marad a keze meg a szája.
2017. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Mondok egy durva példát: lehet neked 20 centis farkad, ha nem törődsz a nővel, bevered, elélvezel, a másik oldaladra fordulsz, és horkolsz, és lehet 14 centis, ha odafigyelsz, alaposan felizgatod a nőt, látod rajta, hogy mit élvez, azt folytatod, amit nem élvez, azt nem csinálod, összességében fontos neked a másik élvezete.


Milliószor leírták már, a hüvely hossza 9-10 centiméter, ami izgalom hatására tágul, és a hímvessző hosszához igazodik. Ha 14 centis, akkor ahhoz. A vastagság már sokkal relevánsabb.

2017. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

AZ első válasszolónak kicsi van. Minden méretes kérdéshez odakommentel, hogy a nőknek csak a méret számít, ha kicsi van neked akkor ássd el magad. Gondolom nem jön be a csajoknak és itt éli ki a fusztrációját.


Egyébként ezt arra szokták érteni, hogy hiába van nagy péniszed, ha csak ki be húzogatod, az nem elég, mert az marhára nem izgató. Figyeld a nő reakcióját. Én pl. azt szeretem, ha a barátom lassan huzogatja, akkor érzem a legjobban, hogy bennem van. Ha csak huzogatja akkor a súrlódást lehet érezni,de inkább a hüvely falára irányuló nyomás az, ami a legjobb érzés

2017. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, persze
2017. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hátja, úgy hogy én nem aggódok ilyenek miatt. 26 évesen ez teljesen megfelelő. Sportolok,edzek, stb. Teljesen jó vagyok :D
2017. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy értik hogy hiába van egy pasinak nagy farka ha nem tud vele örömet okozni egy lánynak. Néha a kevesebb kisebb több. Egy kisebb pénisszel bármelyik pózban csinálhatod bátran ugyanis nem fogod bökdösni a méhszáját így nem okozol neki fájdalmat.
2017. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez hogy hiába van nagy farka ha nem tudja használni nem ér vele semmit nem jelent vigaszt annak, akinek kicsi vagy átlagos. Ezzel csak azt jelzi a nő, hogy a méreten kívül a technika is fontos. De ha nincs meg a méret akkor a technika még fontosabb lesz, tehát hátrányban van az akinek nem nagy.
2017. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Először is ott kezdődik, hogy nem csak egy önkielégítő lyuknak nézed a nőt, akinek durr bele módon berakod, lelketlenül megreszeled, telelövöd a szlottyal, aztán annyi.

Hiába van nagy farkad, ha így állsz hozzá a szexhez, akkor azt egy nő sem fogja élvezni.

Tehát nem önzően, önkielégülésként fogod fel a szexet, hanem kölcsönös örömszerzésként.

Ha ez megvan, akkor rá fogsz érezni arra, hogyan kell jól "használni", de egyébként erre nincs általános recept, mert nem egyformák a nők. A lényeg, hogy figyelni kell rájuk, a reakcióikra.

Egy példa: az utolsó csajom nem szerette a vad reszelést, a hosszú előjátékot szerette, aztán misszionáriusban kezdtünk, szépen lassan, finoman kezdtem el dugni, először csak épphogy a farkam hegyét berakva, aztán egyre mélyebbre, egyre erősebb mozdulatokkal, de végig viszonylag lassú tempóban, és ettől tudott akkorákat élvezni, hogy kitörtek az ablakok kb.

Előtte lévő csajom meg olyan volt, hogy azt szerette, ha nem tököltünk sokat az előjátékkal, és rögtön hátulról elkaptam, és jó keményen megdöngettem.

Szóval nincs általános recept.

De olvass a testbeszédből, a hangokból, nyögésekből, meg egyébként normális esetben a lány úgyis mondja majd, hogy mi hogy esik jól neki. Ha meg esetleg a csaj is annyira lüke, hogy nem mondja, hogy mi hogy esik jól neki, akkor akár meg is kérdezheted, nem szégyen erről beszélni.

2017. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, mentek a pozitív értékelések:)


A válaszok többségét (még a negatív szájkaratést is) visszanézve rájöttem, hogy lehet félreérthetően fogalmaztam.


Nincs bajom a méretemmel, és nem is ezzel a dumával szúrták ki a szemem, hogy vigasztaljanak, mert csak 9 cm jutott :D


Egyszerűen csak a megközelítés érdekelt. Nyilvánvaló, hogy nem csak zsepinek nézem a lányt, egy lyuknak és kész, eldurranok. Oda kell figyelni, stb mint amit az előbb is felsoroltatok szépen, amit még egyszer köszönök.



A saját helyzetemről annyit, hogy a barátnőmmel tapasztalatlanok vagyunk, és nem igazán tudja mit akar, minden jól esik neki tőlem. Nagy figyelmet szentelek arra, hogy ne csak páff páff, 2 perc és kész, nagyon igyekszem rá figyelni, de mégis megreked a csúcs közelében.


Ettől függetlenül jól elvagyunk ketten, de már nagyon szeretném megadni neki, hogy elérje a csúcsot.

2017. ápr. 5. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!