Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha 21évesen tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 21évesen tetszenek a 15-16 éves csajok?

Figyelt kérdés
Marmint olyan csinosak kifejlettek.
2017. ápr. 17. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek. :) 19/F
2017. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó! Ezzel nyugtatgatod magad elalvás előtt, hogy ezért nincs nöd és nem is szexelsz?

Lányod lehetne (ha 15 évesen apalennél) és? Nem a lányod.

Nyugottan megduhatnád Őket, így is megfogja valaki és lehet hogy az durvább lesz, míg veled a csaj is élvezhetné.

2017. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
IGEN!!!!
2017. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy tetszenek. 5-6 évvel fiatalabbak Nálad. Akár komoly kapcsolat is kialakulhat ilyen korkülönbség mellett.

Huszonéves koromban én is tizenéves lányokkal kavartam. fiatalabbnak néztem ki a koromnál, így a korombeli lányok nem tekintettek partnernek.

2017. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha válaszoltam volna erre a kérdésre valamit, és eltűnt. Érdekes dolgok vannak. Pedig biztos nem írtam benne se szexuális dolgot, se egyéb olyant, amit szabályba ütközne. (Olyan biztos nem írtam, hogy lefeküdnék ilyen korú lánnyal, mert nem is igaz.) Csak a kérdezőnek akartam segíteni. Furcsa.
2017. ápr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz. Gyakorlatilag te már felnőtt vagy, 15 éves meg még általánosba járhat és a gondolkodásuk is ezt tükrözi.

Ha az én párom vonzódna 15 évesekhez, biztos nem lennék vele.

2017. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Én válaszoltam kicsit túlozva valakinek, de az a válasz eltűnt, ahogy több is, pedig semmi kifogásolhatót nem tartalmaztak szabályzatilag (akkor már az enyém sokkal inkább).

De most azért lettem lwpontozva, mert így értelmetlennek tűnik amit írtam.

2017. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. Neked meg elárulom, hogy a párod is vonzózdott már 15 éves lánykához, ha heteró (semmi bajom a melegekk, tamogatom a dolgot)! Ez a férfiaknal törvényszerű.
2017. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, kérdező, természetes ez! Egyes 14-15 éves lányok már egész nőiesek, hiszen a serdülőkorban benne vannak, elkezdtek már nőiesedni. Ez természetesen azzal jár, hogy a férfiaknak tetszenek. mert aki nőies, az a férfiaknak tetszik. Teljesen rendben van!

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy le akarsz velük feküdni, és azt sem, hogy kapcsolatot akarsz velük.


Egyébként pedig 6 év korkülönbség nem sok. Nem nagy az esélye, de ha pont összejössz egy 15 évessel, vártok pár évet, még teljesen jó kapcsolat is lehet belőle. A kapcsolatok fele válással végződik, de nem ezért.

2017. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!