Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikropénisszel elfog fogadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikropénisszel elfog fogadni valaha egy nő?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
# 10 Nem feltétlenül igaz. Én nagyon "rövid" vagyok, egyáltalán nem mély, és akkor nem érzek semmit, ha egy számomra nagy partner "túlfeszít". Pont azt szeretem, ha csak a bemenetnél érzem. Hátrébb nem is nagyon van mit. Ha a hüvely belsejében lennének idegvégződések, akkor a szülésbe már mindenki belehalt volna. :)
2017. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

"Ha a hüvely belsejében lennének idegvégződések, akkor a szülésbe már mindenki belehalt volna. :)"

Akkor elárulok neked egy titkot, a hüvelyben is vannak idegvégződések, csak kevesebb, mint a bemenetnél, vagy a csiklónál, de vannak.:)

És hidd el, hogy nagyon jó érzés, ha egy pasi úgy, ahogy van kitölt. Persze ez nem jelenti azt, hogy nagy kell, mert nem, de vannak olyan helyzetek, amikor annyira felizgulok, hogy direkt fel kell emelnek a csípőmet, hogy még mélyebben tudjon belém hatolni a párom, akkor igazán teljes az élvezetem, holott neki bár teljesen átlagos mérete van, de több, mint a duplája, mint a kérdezőnek.

Mondom, nem lehetetlen, hogy a kérdezőnek normális nemi élete legyen, de nehéz dolga van.

2017. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van amelyik nő lesz*rja mekkora farkad van, és igazából nem is ritka az ilyen. Én a helyedben (nyilván könnyű mondani), de nem rágnám magam rajta. Az sokkal zavaróbb, ha folyton emiatt vagy bizonytalan, és a partner ezt nem fogja szeretni, nem a farkad méretét.
2017. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van azóta párod kérdező?
2023. szept. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!