Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aggódnom kéne? Változhat ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne? Változhat ez még valaha? Lehet hogy "gyárilag" nem vagyok képes rá?

Figyelt kérdés
Ciki nem ciki én egyszerűen képtelen vagyok hüvelyi orgazmusra.Nagyon sokszor próbáltuk rengeteg különböző módon és pozitúrában de nekem komolyan nem megy.
2017. febr. 11. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan rágörcsölsz, így nem fog sikerülni. Nekem is szökőévente ha van kb, de engem nem is érdekel túlzottan. Nem egy nélkülözhetetlen érzés, ami miatt ennyire aggódni kell.
2017. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Hevesi Kriszta szexuálpszichológus mondta, hogy a nők 40%-a képes csak rá. Szóval nem gáz. Én 3,5 éve élek szexuális életet ugyanazzal a partnerrel, sose mentem még el szex közben. Pg jó sok figurát próbáltunk. Izgasd közben magadat, nekem úgy sikerült elmenni életemben először a múlt héten. :D

20N

2017. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra volt már példa hogy éreztem a bizsergést de aztán gyorsan meg is rekedt az érzés, egyébként 24 vagyok és 6 éve ugyanaz a hálótársam :)
2017. febr. 11. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:

A nők 80%-a nem képes rá, legfeljebb megjátssza.

Szóval ne érezd ettől rosszul magad. :)

Ha másképp van, akkor máris jobban jársz, mint a nők 20%-a, aki úgy hal meg, hogy soha nem volt orgazmusa az életben.


Egyébként csak orgazmus van. Meg különböző módok, ahogy elérhető. De semmi különbség nincs, hogy a hüvelyed izgatva, aktus közben, vagy a csiklód ingerelve éred el. Ez csak egy mítosz, hogy a hüvelyi orgazmus más.

2017. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4:

Márpedig azok a nők akik mindkettőre képesek, esküsznek rá, hogy teljesen más. De lehet h ők hazudnak..


Egyébként a hüvelyi eredetű orgazmusnak is legalább 2 fajtája van. Az egyik a g-pont orgazmus, a másik a méhnyaki orgazmus. A kettőt egész máshol kell előcsiholni

2017. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj ha a csikloi rendben!!!!
2017. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én sem vagyok képes rá pedig 2,5 éve élek már rendszeres szexuális életet. én nagyjából beletötődtem hogy a statisztika rosszabbik csoportjába kerültem. de szerintem meg lehet tanulni ezzel együtt élni ettől még lehet kielégítő a szexuális életed, bár tény hogy az az érzés hogy együtt mentek el mindig hiányozni fog a repertoárból. amíg csikló által el tudsz élvezni+a pasid foglalkozik is azzal hogy te is elmenj addig rendben van!


22L

2017. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!