Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan hirdető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hirdető a rosszlányokon aki vállalna enyhén szellemifogyatékos vendéget?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Egy szellemifogyatékos embernek nem hiszem hogy szüksége van az ember ösztönoldalának a kiélésére.
2017. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lenne?
2017. ápr. 18. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy szellemi fogyatékosra gondoltál? Nem inkább mentális betegre? A kettő nagyon más. Mondjuk ettől függetlenül, ha nem olyan súlyos a betegség, hogy ellehetetlenítse az együttlétet, szerintem vállalják.
2017. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szellemi fogyatékosság, mentális retardáció, oligofrénia. Erre gondolok.

Nekem az unaka bátyám az, de gimiben (kisegitő szerűség) emlékszem (mesélte) teljesen ugyanúgy mentek az ismerkedős dolgok a diakok között. Ugyanúgy sokan már 16 évesen szexeltek.

Es az unoka bátyámnak is vannak igényei, teljesen jól tudja hogy heteró es nagyon tetszenek neki a szép lányok.

2017. ápr. 18. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez attól függ, hogy akaratnyilvánításra képes személynek minősül-e.
2017. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Annak minősül.

Igazából teljesen normális, olyan mint bármelyikünk csak egy nagyon picit lasabb.

Viszont a külsejéről egyből levágni a dolgot.

2017. ápr. 18. 19:36
 7/8 anonim válasza:
Persze, biztos, hogy van.
2018. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem persze.

Én a helyedben már egyenest a rosszlányoknak írnék. :)

2019. jan. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!