Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha több napra össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha több napra össze lennétek zárva egy fiú ismerősötökkel / barátotokkal egy kis szobában akkor hogy oldanátok meg a masztit?

Figyelt kérdés

Mondjuk fogva tartanának titeket :DDD

Hogy oldanátok meg az önkielégítést, vagy esetleg lemondanátok róla?

És, hogy viszonyúlnátok ahhoz, ha a srác egy idő után csak úgy kiverné? Megértenétek?



2017. ápr. 18. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Fogvatartáskor nem a szexualitás lenne a fő szempont ... ehhez betegnek kéne lenni vagy legalábbis olyannak, aki életképtelen, mert ez nem egy életképes helyzet.
2017. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha össze vagy zárva valakivel, akkor már minek masztizni, ha tudnak egymásnak segíteni is?
2017. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

izgalmas kérdés

fogva tartanak? mondjuk ott inkább akkor menekülési útvonalat készítenénk

na de tegyük fel, hogy egy szoba, több napig

nekem alapból a legjobb barátom egy srác, akivel mindent megbeszélünk kb, ilyenekről is szoktunk

azt is tudom, hogy ő simán lemond róla, de én nem tudok, és ezt ő is tudja

szóval neki kéne elnézőnek lennie, mert én csinálnám, jó, nem engedném, hogy nézzen, meg amúgy is halk vagyok, szóval mondjuk mikor alszik

és amúgy nem lenne gáz, ha ő is csinálná

de nem nyúlnánk egymáshoz, az biztos

2017. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Alapból sem igénylem, teljesen megvagyok nélküle. Ha meg fogvatartanának, pláne nem ilyeneken gondolkodnék... 3 fiúbarátom van, úgyhogy 3 lehetőség is lenne, hogy hogy reagálnék rá, ha ő kiverné. Az egyiknke szívesen segítenék is, a másiktól elfordulnék, a harmadikból meg nem nézem ki, hogy kiverné előttem. :D
2017. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ki bírnám nélküle ő meg verje ha akarja leszarom
2017. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanák róla le.

A srácot is biztos meg tudnám érteni.

2017. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
én bírnám akármeddig. viszont nem venném jó néven ha nekiállna kicsapni, mert nagyon büdös az a cucc és ami jön belőle, az is.
2017. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!