Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan sikerült megoldani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerült megoldani a korai magömlés miatti szexuális problémátokat?

Figyelt kérdés
Már ha van,volt ezzel gondolok..kort és nemet is. 28f
2017. ápr. 19. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Idővel hozzászokott a volt párom a hosszabb menetekhez. Sok gyakorlással.
2017. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amúgy 25L. szerintem ez neki amiatt volt,hogy túlizgulta a dolgot, de beszélni nem nagyon akart róla, én meg nem erőltettem. Érdekel még valami?
2017. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem bánt ez a probléma, mert azt akarom hogy a párom is élvezze. Én emiatt a probléma miatt háritom a szexet,pedig nagyon kívánom. Ennek ellenére petting van, csak nem élvezünk el a végén.
2017. ápr. 19. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért csak petting van? Máshogy nem szereztek gyakorlatot "egymásban". Ha az így megy, a hölgy le fog lépni. Meg kell vele beszélni, hogy szeretnéd fejleszteni a képességeidet, legyen türelmes. Miután elmentél, persze máshogy kielégíteni.

Többet kéne tudni, kiváltó okok, mióta, milyen rendszerességgel történik baleset, stressz, egyéb előző trauma van-e?

2017. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az egyik Ok,hogy tiniként elkapkodtam az önkielégítést mert nem akartam lebukni. A másik hogy hiába a védekezés tartok attól nehogy becsússzon egy baba..igy ellazulni sem igazán tudok. Illetve a tisztálkodás miatt, nehogy olyan legyen valami, macerásnak tartom a szexet
2017. ápr. 19. 18:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor kezdd az önkielégítés elnyújtásával. Gyakorolj sokat magadban, és igyekezz hosszúra nyújtani. Később bevonhatod a barátnődet is, hogy szokd a jelenlétét. Én is segédkeztem annak idején az enyém "örömében". Úgy értem, mikor magának csinálta.


Számos védekezési mód közül választhattok, amiket kombinálhattok, pl. fogamzásgátló és óvszer, vagy pesszárium és spermicid - ezek mellett, ha megfelelően használjátok, nem lehet teherbe esni.


A higiénia meg rajtad múlik, de nem hiszem, hogy gond lehet belőle. Esetleg tarts magadnál egy nedves intimtörlőkendőt, vagy baba törlőkendőt, ha hirtelen akcióhelyzet adódna, nekem is van táskában, éjjeli szekrényben.

2017. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Hoppá, te tele vagy téveseszmékkel!

A masztinak nincs köze a korai magömléshez.

Ha gumival védekeztek, gyakorlatilag biztos, hogy nem lesz a barátnőd terhes, A gumi meglehetősen jó védekezés, ha helyesen használják, rendkívül alacsony a hibaarány.

Mi az hogy tisztaság? Arra gondolsz, hogy hozzád ér a sperma? Az valami mocsok? Hát azt a lányok a szájukba veszik! :D Egy csomó lány játszik vele, magára keni, és képzeld, még olyan is van, hogy a fiút megcsókolja a spermás szájával, és a fiú nem tartja undorítónak. Majd lezuhanyoztok utána!


Visszatérve a gondodhoz, az a megoldás, hogy hozzá kell szoktatni az agyadat ahhoz, hogy igenis, ki tudod elégíteni a barátnődet. Ennek az egyik módja, hogy először őt kézzel-szájjal-nyelvvel az orgazmus közelébe kell hoznod (remélem, ez nem tisztátlan dolog), és akkor befejezni hagyományos módon. Jó megoldás még az is, ha a barátnőd a közösülés alatt segít magának a kezével. Azt is meg lehet próbálni, hogy az első menet után a második tovább szokott tartani, arra kell koncentrálni.

Mindenképpen sok türelemre van szükség, elsősorban a barátnőd részéről.

2017. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ő fogamzásgátlót nem akar szedni. Pharmatexet használunk, ami miatt az orál kizárva, illetve gumit is.
2017. ápr. 19. 19:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt gond, bizony, fiatalabb koromban. Aztán ezt áthidaltuk ügyesen:

Először 69, ekkor volt a gyors spricc, majd fél óra múlva mindent bele. :)

Aztán valahogy egyre jobb lett minden.

f/45

2017. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gumióvszerből van olyan, amiben érzéstelenítő van, az segít abban, hogy az inger ne legyen olyan erős.

Az orált semmiképpen ne hagyd ki, ez a saját érdeked is. A kelégítetlenséget nem lehet sokáig bírni, akármilyen empatikus is valaki. A Pharmatexet ráértek utána is fölhelyezni. A száraz hüvelyhez ajánlottat használjátok, mert az síkosító hatású, és az is gyöngíti az ingert.


A korai magömlés nagyon gyakori férfi-baj, élete egy részében kb. minden tizedik férfi szenved tőle.

A klasszikus formája az, amikor a pénisz bevezetése sem lehetséges, mert már a vagina közeli látványa is kiváltja az ejakulációt. Eggyel enyhébb, ha a bevezetéskor következik be, és a legenyhébb, amikor van közösülés, de az időtartama kevesebb, mint ami a nőnek kellene az orgazmushoz.

A nők kb. negyede képes a hüvelyi orgazmusra, nekik általában 3-10 perc elég, azután már inkább kellemetlen a közösülés. A többiek csak a csiklójuk ingerlésével élveznek el. Ez semmivel sem alábbvaló, mint a hüvelyi, a tudomány ma oda hajlik, hogy a hüvelyi élvezés is úgy jön létre, hogy a mozgás áttevődik a csiklóra.


Azt nem mondtad, hogy a második menetre hamar képes vagy-e, és hogy az tovább tart-e.


Valamilyen orvosi-pszichológiai segítséget próbáltatok már?

2017. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!