Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18-25 éves lányok el tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves lányok el tudtok még képzelni sexkapcsolatot egy 38 éves pasival?

Figyelt kérdés
Úgy értem,csak sex és nem pénzért. Nem csóró pasival, hanem igényes pénzes pasival jó kocsi meg minden,de nem ku.válkodás képen?
2017. ápr. 20. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy az igényes nők álma.
2017. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem, nem igazán. Számomra túl sok lenne az a 20 év,hiába csak szex, de akkor is túl furcsa lenne.


18/L

2017. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Igényes meg már egyébként sem vagy ilyen helyesírással.

22/L

2017. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

39 voltam, amikor összejöttem egy 21 éves lánnyal. Sok éves szünet után most már tizedik éve, hogy újra együtt vagyunk.


#3, helyesírás? A GyK szokásos színvonalához képest tökéletes: 4 vesszőhiány, egy egybeírás, egy betűhiba (lehet, hogy elütés) és a szex helyett sex... Van még egy szóköz hiány is, de azt is elütésnek gondolom.

De a te mondatodban is van egy vesszőhiba... :)

2017. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok sohasem szex kapcsolatot. De ha akarnék, akkor is max 24 éves férfit keresnék. Nekem nem vonzó a 24 fölötti korosztály, és nem kezdenék velük.

#4es, így most jó a helyesírás? (Amúgy engem is zavar, ha helytelenül ír valaki.)

18l

2017. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bár én is olyan okos kislány lehetnék ,mint te! Majd úgy 20 év múlva mutasd meg mire mentél vele. Azért,mert neked anyuci meg apuci megteremtette,hogy csak tanulnod keljen,attól még sajnos ez nem mindenki életében alakult így. Nálam nincs nagy szükség a helyesírás rejtelmeire.Arra ilyen okoskákat alkalmazok,mint te. Amúgy meg ez a kur.va telefon felül ír mindent.
2017. ápr. 20. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább kihagynám.
2017. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a személyi higiéniának nem sok köze van a helyes íráshoz. A igényesség gondolom így értendő. Amúgy a lányok 1 részére sokkal jellemzőbb az igénytelenség.
2017. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez a megnyílvánulásod után kihagyom kérdező!! Biztos valami nagyon analfabéta,tudatlan,cigó lehetsz...

Amúgy,a kérdésedre a válasz,ha tetszik a férfi igen belemennék!!! DE NEM VELED!!

2017. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigó. Analfabéta sem vagyok,bár nincs diplomám,mint itt mindenkinek. Erdésztechnikus vagyok és biztos sok olyan dolog van, amiben én jó vagyok s neked viszont elképzelésed sincs róla.Ennek ellenére nem sértegetlek.
2017. ápr. 20. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!