Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként kérdem, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként kérdem, hogy tényleg ilyen fontos néhány lánynak a párja intim mérete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt igazság szerint annyira nem tudom hova tenni. Mikor olvasom itt a kérdéseket, es szam szerint le vannak írva az elvart adatok. :D Igaz en csak egy fiúval voltam/vagyok együtt, de ezt sosem néztem, de még csak megsaccolni se tudtam soha. Ezt igy nekiszegezitek a fiúnak, hogy figyu mar, mekkora? :'D


2017. ápr. 21. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te jól gondolkodsz. Tudod, általában akkor van ilyenre mód és idő, ha nem tudják felhúzni a másikat kellőképp és dugni egy hatalamsat. Ilyenkor elkezdik méricskélni szabócentivel, hogy vajon a farokméret lehet-e a hibás. Nem ám a két ember, akik képtelenek őszinte kommunikáióra az ágyban...:)
2017. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

őszintén, nekem se fontos, akit szeretek, az tök mindegy, hogy mekkorával rendelkezik

nyilván más egy 12 és egy 20 cm-vel, meg 3 és 6 cm-vel, de mindegyikben lehet szépség

ez a fiúknak fontos szerintem, verseny, kinek nagyobb.. pedig nem mindenkinél a legnagyobb a legjobb

sose kérdeztem, és sose fogom, nekem az jön be, ha egy srác nem foglalkozik ezzel, vagy max nagyon keveset, mert magabiztosságot és érettséget tükröz

2017. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze mert ha túl kicsi akkor alig érzem úgy meg nem jó a szex :D persze túl nagy se legyen mert akkor meg fáj :D
2017. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Igaz nem lány vagyok :D De azért amikor az egyik leányzó mesélte hogy ők a barátnőivel a suliban beszéltek a témáról, és azt mondták egymás közt hogy nekik a 18 feletti kell hááát :D
2017. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Na be lehet ismerni. Csak csinálnék egy egyszerű statisztikát, hogy a kisfarkúak 11-13cm között mennyi a kidobott, elvált, megcsalt férfi vs a nagy v átlagos mérettel rendelkező társaikkal szemben. Sőt a kis méret degradáló, ha nem tartozik hozzá normál 4-4,5cm-es vastagság. Nekem ez alatti vékony és fenti rövid.. A nőknek vannak viszonyítási alapjaik, még ha a pontos méretet nem is tudják megmondani.. De egy kis kinevetni való 12cm-et meglátnak, hát röhögő görcsöt kapnak.. Az én esetemben kaptak is, nem is egy nő röhögött mikor meglátta..
2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Szeretnek a csajok egymás között hencegni, hogy a barátjuknak mekkora, tehát valamilyen szinten számít a dolog. Mikor elmész először a barátnőd társaságába, ahol a barátnői vannak és úgy néznek rád, akik tudják, hogy jól elvagy látva ott lenn (nekem 22 cm és 5.3 átmérőjű) akkor te is tudod, hogy már ők is tudják...tehát megbeszélik ezt, mindig a csajok egymás között.


És az csak kamu, hogy a csajok a nagyot szeretik! Igen jó pár szereti, de a legtöbb már az én méretemtől is besokall csak szövegben szeretik a nagyot általában a csajok tapasztalat.

2017. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, egy értelmes csaj szerintem nem öhögi ki a partnerét. Nem abba szeretek bele jóesetben ami a lába között van,hanem a személyiségébe. Meg persze én is elbeszélgetek a barátnőkkel ilyenről, de eszembe se jutna úgy nézni egyikük barátjára sem, hogy "hmmm mit is mondott xy mekkoa neki? Ja jóó nagy/kicsi". Nem tudom melyik degenarált lány gondol így a barátnője párjára, nekem ez nagyon abszurd.
2017. ápr. 21. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj dehogy

Általában a fiú maga mondja el hogy mekkora. Én elhiszem. Nem szoktam le ellenőrizni,hogy tényleg akkora-e. Szóval én hallott adatokat írok. 23 L

2017. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!