Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, az orgazmus késlelteté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, az orgazmus késleltetéssel tényleg sokkal intenzívebb?

Figyelt kérdés

Ugye mi hölgyek nem szeretjük abbahagyni a csúcs előtt, mert általában úgy el is marad. Viszont elvileg a férfiaknál kifejezetten jó ha 2-3szor leállunk mielőtt elmenne. Nem okoz ez nálatok orgazmus kimaradást, vagy ilyesmi? Tênyleg szeretitek?


A legintenzívebb orgazmusokat próbáljuk ki a partneremmel és sokszor volt már rendkívüli, de még nem próbáltuk azt higy leállunk mielőtt jönne a vége (illetve ki tudja, lehet volt hogy nem vettem észre hogy lassítunk..:D)

Csak szeretném neki a maximumot adni :)

Előre is köszi a válaszokat!



2017. ápr. 23. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is az a legjobb érzés volt mikor 5 x hagytuk abba és nagyon hatalmasat élveztem mind sperma ügyileg mind lövés mind érzésben nagyon nagy volt és jobb érzés volt.
2017. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont nem csak szexben önkielégítésben is sokkal intenzívebb. Volt mikor 2 órán keresztül masztiztam 5-10 fél órás szünetekkel és a vége sokkal intenzívebb jobb volt.
2017. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Több cucc jön ki, minél tovább húzom el, annál több.
2017. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában legalább 10-15x (vagy még többször) belassítok, pózt váltok, vagy csak kicsit módosítok, nyalok-falok, és a végén lelövöm a mennyezetről a vakolatot. Eddigi tapasztalataim alapján nem tűnik fel a lányoknak, hogy 5-10-15 perc után "amiatt" akarok pózt váltani, vagy csak épp érzéki csókot akarok, amihez pár mp-ig meg kell álljak, hogy odabújhassak. ;)
2017. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hú ez bíztatóan hangzik, ezek szerint nem kell félnem hogy elrontom, pont amikor elmenne?
2017. ápr. 23. 00:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. nekem ez néha azt okozza, hogy olyas érzésem lesz mikor elmegyek mintha vaktölténnyel lőnék.. vagy nem is tudom, hogy leírni.. szóval mintha erőlködve jönne ki, és tulajdonképp az nem egy jó érzés.


számomra sokkal inkább az a jó, ha a partneremet maximálisan kívánom, és folyamatosan ingerel (behatolás nélkül) tehát fejben ingerel.. várakoztat, kacérkodik, incselkedik, húzza az agyam, akár izgathatja magát, és történhet ez úgy is, hogy már csúcsközeli állapotban van, én pedig csak nekiesek az utolsó pillanatokban, és a bennem felgyülemlett erőt kiadom egy az egyben, na nekem általában akkor sikerül ellőnöm hát ha a holdig nem is, de a függönyig simán :D

bocsi, ha hosszú lett.

2017. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, a kacérkodás benne van a tarsolyomban mert imádom tudni hogy kíván engem...

Szóval nem vetem meg a szexi fehérneműket és a kacér, esetleg érzéki mozdulatokat.

Bejön nektek az ilyesmi?

(Eddig úgy vettem észre igen, de nem árt azért ha megkérdezem:P)

2017. ápr. 23. 00:28
 8/13 anonim ***** válasza:

:) nagy játékos vagy te kérdező!

Hogyne jönne be.. legalábbis nekem nagyon izgató, ha kelleti magét a lány, és kívánósan viselkedik. A megvárakoztatás pedig egyfajta édes kín.

pl a tökéletes orált nem a nyálcsorgástól és a mélytoroktól várom, hanem a szemmel és idegekkel való játéktól, itt is az időhúzásnak nagy szerepe van, a finom mozdulatoknak, az éppen, hogy csak hozzáér a hegyéhez, akár úgy, hogy a kezem hozzá van kötve a szék karfájához, és ezáltal kiszolgáltatottá vagyok téve a nőnek.

másik.. ha már kötözés, és várakoztatás, tőlem 1-2 m távolságban, velem szemben ülve, széles terpeszben viszonylag felhúzott térdekkel borotválja le a punciját.. hú.. Őrület. :D

2017. ápr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim szerint nőknél is, férfiaknál is működik. A férfinak az izgatás vége felé van egy pontja, amit ha átlép, már nem lehet megakadályozni az orgazmust. A késleltetéshez szükséges, hogy a férfi szóljon, hogy közeledni érzi azt a pontot, mert a nő azt nem tudhatja. A férfi azt is érzi, amikor elmúlik az erős inger, és folytatható a kényeztetés a megállíthatatlansági pont újbóli közeledtéig, és így tovább.

Nőknél egy kicsit bonyolultabb, és egyénfüggő. Van, akinél az ingerlés megszakítása azonnali visszaesést okoz, náluk legfeljebb egy kis lassítás lehetséges, de inkább azt mondom, hogy ne kisérletezzenek a késleltetéssel. A legtöbb nőnél azonban működik, hasonlóan a férfiakhoz, csak nincs kitüntetett időpontjuk. A vége előtt közvetlenül is meg lehet állni, de csak egy rövid időre, legjobb, ha megmondják, amikor már a folytatást kérik.

3-4 megállás után már kibírhatatlan szokott lenni az orgazmus iránti vágy...

2017. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

M folyton ezt csináljuk.

Olyan is van, hogy egyáltalán nincs orgazmus az együttlét alatt.

2017. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!