Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi egy egymást szerető pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy egymást szerető pár vagyunk és 3-éve együtt is élünk a barátnőmmel. De engem mint a pár férfi tagját nagyon izgat a hármasban való szexuális együttlét. Viszont férfitől úgymond szokatlan 2-Fiú 1-Lány felállásban. Véleményeitek?

Figyelt kérdés
Miért izgat hogy a feleségem kényeztessük egy másik férfivel egyszerre?
2017. ápr. 23. 14:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

3 opciója van az ilyen eseteknek:

Meglazuló párkapcsolat s nem mer kilépni, mert fél az egyedül léttől.

Vagy annyira szereti a párját, hogy engedi a nem megszokott dolgot ne legyen monoton számukra.

Vannak ilyen fétisek is.


Én fiatal huszonéves vagyok s lassan 5 éve vagyunk párommal, de én át nem adnám a testét más nőnek egy percre sem, mert ő az enyém, más ne élvezkedjen rajta vagy ne nyúljon hozzá.

Nekem a tudat is szr, nemhogy a látvány, hogy mással előttem/mellettem szexelne.

Mi sokat beszélünk a kettőnk testi lelki dolgairól is, s mindent kimondunk, mégha a másik meg is haragszik. Pl amikor nagyon be voltam indulva s nem fél órás szexet akartam. Aztán mondtam ez szrul esett, de mindegy nem birtad most, mert fáradt is voltál.


De mindig a legjobbra törekszünk, hogy a másiknak jó legyen.


Egyedül a plusz emberbe nem mennék bele, ha nő, ha pasi.


Azért jöttem össze vele, hogy az övé legyek s ő pedig az enyém.


Más meg azt csinál, amit akar.

2017. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!