Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy lány internetről találkozni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal internetről (nem társkereső) 28 éves, tehát nem is fiatal, hangján ez hallatszik is (skypoltunk) és szerintem nagyon értelmes is tűnik, de valamiért azt mondja ő csak beszélget nem találkozik internetről, pedig tudom hogy ő "megszeretett"
2013. márc. 21. 11:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
már jó két hónapja szinte naponta beszélünk órákat mégse hajlik a talira :(
2013. márc. 21. 11:46
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy látszik rosszul "tudod"
2013. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy ha "megszeretett", de mégsem akar találkozni, akkor viszont mégsem olyan értelmes, mint amilyennek hallatszik
2013. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Szia!



Jártam már így én is. Pedig szinte naponta beszéltünk, cseteltünk, (akkor még nem volt skype meg ilyen trendi sz...rságok) email, fénykép csere stb. De csak nem, pedig csomó találkozót megbeszéltünk de az utolsó pillanatban valahogy sosem....Egyszer bekattant az agyam és elküldtem a fenébe...tudod kivel szórakozzon. Ha komoly a szándék már néhány levélváltás beszélgetés után személyesen kell folytatni.Minden más csak melléduma kifogás.


Tomeeee

2013. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ugrasd ki a nyulat a bokorból. Ne jelentkezz pár napig, hirtelen tűnj el. Ha hiányolni fog és keres,akkor van értelme még a dolognak. És akkor megmondhatod neki, hogy neked ez így tovább nem megy, vagy személyesen, vagy akkor ennyi volt....
2013. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet attól fél, hogy nem jönnél be neki (élőben)..
2013. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

"azt mondja ő csak beszélget nem találkozik internetről"

magyarra lefordítva: Bocsi de lelkitársnak jó vagy de amúgy mint pasi nem jössz be.

2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak szórakozik ha nelátad kamerán azis lehet hogy pasi
2013. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es hát lelki társág nincs, mert sose panaszkodik, sír, általában inkább én szoktam, szóval inkább én vagyok a lelki társ neki.


8-as Beszéltem vele női hang volt

2013. márc. 21. 13:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy van valakije.
2013. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!