Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is elgondolkozik ezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elgondolkozik ezen vagy csak nekem indul be a fantáziám tőle? (Főleg lányoknak nyilván, többi lent)

Figyelt kérdés
Ha vonaton vagy valahol meglátok egy srácot aki az én véleményem szerint helyes, megnézem az ajkait (általában bejön az átlagosan dúsabb ajak, nem az ilyen vékony), néha hosszú másodperceken keresztül is nézem és elképzelem, hogy különböző módokon hogyan kényeztetném az ajkát, magyarán hogyan smárolnám le. (Mást nem, csak az ajkát).

2017. ápr. 25. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez a helyzet velem, csak én a lányokról fantáziálok el

23F

2017. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Néha igen. Páromnak szép dús Ajka van imádom falni
2017. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, persze, köztudott, hogy a húsos, telt ajkak ügyesebben gyókolnak, sokkal kellemesebb az élmény

nekem is előfordult már, hogy fantáziálgattam, de semmi más

2017. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhet még, szívesen olvasom. Örülök, hogy nem csak engem izgat ez. Van akit amellett is izgat, hogy párja van? (Nem tettlegesség, csak gondolatban).
2017. ápr. 25. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom a dús ajkakat. Néha szoktam ilyet.
2017. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mást is el szoktam képzelni vele...
2017. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ment a zöld kezecske! ;)

Jöhet még komment, ha van valakinek mondanivalója.

2017. ápr. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!