Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El kell titkolnom a fantáziám,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell titkolnom a fantáziám, ha kapcsolatban akarok élni?

Figyelt kérdés

Éreztétek már úgy, hogy túl perverzek vagytok egy normális kapcsolathoz? Hogy mindenki kiábrándulna belőletek?

Nem mondom, hogy ez nekem létszükséglet, de rossz belegondolni, hogy nem lehetnék egy kapcsolatban önmagam. 25/F


2015. szept. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem olyan kapcsolatot ketesel amiben ezt toleraljak?
2015. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Párom nem titkolta és kiderült, hogy én perverzebb vagyok mint Ő, pedig Ő sem kutya :D :) Szóval ne titkold el szerintem, de maximum megmondja majd a párod, hogy neki eu túl sok vagy észreveszed rajta.
2015. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Linó03 ***** válasza:
Szerintem is meg lehet beszélni. Én szűz voltam, amikor a barátom megkérdezte, hogy szerepjátékban majd benne lennék-e. Azt feleltem, hogy ere most még nem tudok válaszolni. Ennyi. Voltak még számomra fura kérdései, de csupán az, hogy megkérdez valamit, rajtam nem tesz negatív benyomást.
2015. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele,abban nincs semmi rossz.

Ha elzárkózik vagy kiakad,akkor nem ő a te párod.

Én is éltem olyan kapcsolatban ahol szar volt a szex,de még azt sem lehetett megbeszélni vele,nem hogy a vágyaimat.. Majd volt egy laza kapcsolatom amiben kihozták belőlem a perverz énemet..és a mostani kapcsolatomban a partneremet nem zavarja,sőt mindenben benne van...mindenkinek van egy ilyen énje,mélyen legbelül..és vagy ki lehet hozni vagy nem...én azt mondom légy őszinte,max ha nem fogadja el új kapcsolatot kezdesz..ne titkold...êlvezd az életet.

2015. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem eltitkolta. Én sugalltam felé nekem mi jönne be, de ő az enyémet elutasította. Mivel szerettem, engem nem zavart, sőt meg is értettem, hogy akit szeretsz azt nem akarod bántani.

Nekem elég volt a hagyományos, de egy idő után az sem volt, mert ő viszont nagyon másra vágyott. Amikor kiderült, én azt nem tudtam neki megadni. Próbáltam, de számomra a szex innen kezdve csak undor forrása lett, normális módon pedig már nem akarta.

A lényeg: ráment a házasságunk. Ha kiderül az elején, a szívem szakadt volna meg de valószínűleg szakítottunk volna. Tudod, milyen nehéz több év házasság, közös gyerek stb után azt mondani, hogy vége? Mert egy perverziót választott, nem engem? Mennyivel egyszerűbb lett volna még az elején ha mindketten mást keresünk?

2015. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, hát egy jó ideje nincs barátnőm, valószínűleg nem is lesz, szóval ez csak elméleti dilemma :/
2015. szept. 27. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
De miért, kérdező, annyira rossz a helyzet? Biztos,hogy nem fogsz olyan lányt találni akit ez nem zavar, bármi legyen is az?
2015. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!