Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Lányok válaszát várnám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Lányok válaszát várnám a következő kérdésemre, A hármas sexben 2-Fiú 1-Lányt vagy a 2-Lány 1-Fiút próbáltatok ki inkább?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mindkét felállás volt már :)

L

2017. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bravo, :) és melyik jött be neked jobban ?
2017. ápr. 25. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

2 lány 1 fiú

(Nem kell egy privát sem, köszi puszi)

2017. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Bármelyikre vevő lennék, mert hajt a kíváncsiság és izgat is ez a felállás.


Főleg, ha egyszer lenne olyan párom vagy a mostani párom, aki ebbe belemenne és nem menne a kapcsolat rovására, hanem mindkettőnk örömére szolgálna.


De nem gondolnám, hogy találnék ilyen férfit, vagy nekem ne okozna lelkiismeret-furdalást az, hogy mást is kényeztetnék a páromon kívül.


De élvezném, ha a páromat ketten kényeztetnénk és láthatnám az arcán, hogy mennyire élvezi. Egyébként is nagyon felizgat szex közben is, ha látom, hogy mennyire élvezi... és, ha ezt ketten csinálnánk, lehet, hogy még nagyobb lenne az öröme, amit még inkább élveznék.


A két pasi és én felállásban, pedig nagyon felizgatna és élvezném, hogy egyszerre két férfit elégítenék ki.


De nyilván ez is csak akkor okozna örömet, ha mindhárman élveznénk és nem lenne gond a dologból.


De szerintem nagyon ritka az a felállás, amikor ez tényleg nem okoz problémát...


De fantáziának oltári jó és nagyon felizgat a hármas gondolata.

2017. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind 2 volt már de inkább 2 L 1 F
2017. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%
Én azt a felállást választanám h 2 fiú 1 lány mert az idegen a análban csinálja (kutya pózban) a pasid pedig alattad és a pinádat dugja. Neki jó mert lát téged és neked is jó mert egyszerre két helyen hatolnak be.
2017. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
duplapunci hatalmas élvezetet ad a nőnek, ahogy egyszerre 2 szép kemény farok egyszerre feszül a punciba és egymáson csúszkálva dörzsölik a vagina minden pontját, orgazmusok sorozatával ajándékozva meg az azt megérdemlő női testet és lelket
2017. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!